lekarz Sławomir Matkowski

Ginekolog

Wspaniały lekarz poprostu był ze mną do końca i mam zdrowego syna po ciężkiej zagrożonej ciąży.dziękiuje każdego dnia za to jak mi pomògł.cierpliwy empatyczny doswiadczony.

W 100% polecam doktora Matkowskiego. Trafiłam do niego w pierwszej ciąży i czułam się zawsze "zaopiekowana" przez niego. Najpierw byłam u dwóch innych lekarzy i dopiero po przeczytaniu opinii wybrałam się do niego. Nie żałuję. Bardzo kompetentny i przemiły człowiek. Zna odpowiedź na każde pytanie. Zawsze chce pomóc pacjentkom i nie szkoda mu czasu poświęconego pacjentowi. Moglabym jeszcze wiele pisać, ale pewnie wtedy opinia byłaby zbyt długa. Chcę tylko dodać, że moja ciąża nie przeszła bez problemów. Synek ma wadę serca i doktor za każdym spotkaniem okazywał mi wiele empatii, wspierał i pomógł przetwac trudne chwile. Polecam dr Matkowskiego!

Bardzo dobry lekarz.Prowadził moją ostatnią ciążę.Na każdej wizycie było wykonywane badania usg.Był przy porodzie mojego dziecka w szpitalu.Nigdy nie wyszłam z wizyty od doktora Matkowskiego niedoinformowana.Polecam

Pierwsza ciąża, jako młoda mama mam mnóstwo pytań, natomiast dokotr potraktyował mnie jakbym rodziła 16 dziecko z rzędu i wszystko jest przecież takie oczywiste, nie odpowiada na pytania, podczas badania strasznie się stresowałam przeraźliwą ciszą z jego strony.. Dodam tylko, że na wizytę trafiłam po 'przetrzepaniu" internetu wzdłuż i wszerz poszukując dobrego ginekologa. Z gabinetu wyszłam ze złami w oczach i z "zadaniem domowym " czyli poczytanie w necie na temat danego tygodnia ciąży ! Straszna żenada! Nie polecam nikomu, może jest dobrym specjalistą ja tego nie odczułam, ale wydaje mi się, że komfort psychiczny mamy jest bardzooo ważny.
Pozdrawiam

Bardzo fajny lekarz.Prowadził moją ciążę.Jest dość skrupulatny.Był przy porodzie.Polecam doktora Matkowskiego.Chcę żeby prowadzil moją następną ciązę.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gdańsk"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana