Sławomir Matuszak

Laryngolog

Bez owijania w bawełnę, uczciwie i prosto z mostu: być może specjalista zna się na rzeczy, ale niezbyt uprzejmy i nie poświęca wiele czasu pacjentowi. Z pewnością drugi raz do niego się nie wybiorę, ale niech każdy podejmuje decyzję na własną rękę.

Gorąco polecam ,wspaniały specjalista ,pełen profesjonalizm. ;-)

w dniu dzisiejszym byłam z dzieckiem u Pana doktora po raz pierwszy. lekarz ma rewelacyjne podejscie do dzieci, nawet poszedł po zabawkę dla mojego dwuletniego synka żeby mu się nie nudziło. wysłuchał uważnie celu wizyty, a trwała ona 50minut więc miał czas na dokładne zbadanie i postawienie rzetelnej diagnozy. POLECAM

Chorowałam już 3 tydzień na ucho..leczyłam się u innego lekarza i doprowadził do zapalenia nie tylko ucha środkowego ale i zewnętrznego. Doktor Matuszak świetnie dobrał mi lek i od razu czułam, przy tak poważnym stanie, poprawę.Byłam zbadana, z tego co mogę sama zauważyć, bardzo profesjonalnie, przy użyciu wielu narzędzi, żeby dokładnie sprawdzić stan ucha. Doktor spokojnie mi wszystko tłumaczył. Naprawdę serdecznie polecam!

spotkałam się z bardzo miłym przyjęciem, wysoce kompetentną opinią na temat swoich dolegliwosci oraz wlaściwą diagnozą i przebiegiem leczenia

Polecam! Męczę się z zapaleniem zatok od jakiś dwóch tygodni - Pan doktor był 3 laryngologiem u którego byłem i on mi pomógł.

Gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali się pacjentami to nie musielibyśmy narzekać na służbę zdrowia.Polecam. J.G.