lekarz Sławomir Michalak

Neurolog

Po przeczytaniu wielu super komentarzy, zgłosiłam się do tego lekarza. Owszem na pierwszej wizycie wykazał zainteresowanie chorobą, wywiad był w miarę szczegółowy.Niestety to był jedyny plus. Pan doktor umawiał się na wizyty w szpitalu, ale był nieuchwytny. Nie mogłam odzyskać moich badań. Kontakt z panem doktorem telefonicznie był niemożliwy( nie odbierał tel). Po wielu interwencjach w końcu udało się spotkać z lekarzem , ale bez wiążących ustaleń.Zainteresowanie pacjentem? szkoda słów. Pan doktor ma tyle zajęć, że nie ma czasu dla klienta. Nie polecam!!!

Pan doktor ma tyle zajęć, że nie ma czasu dla klienta. Nie polecam!!!

Trudno mi ocenić lekarza, bo nie mogę się dodzwonić pod żaden ze wskazanych numerów, a dzwoniłam bardzo dużo. Ani razu lekarz nie oddzwonił.

najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia.

najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia.

Bardzo dobry lekarz! uprzejmy, dokładnie wytłumaczy i robi wszystko żeby pomóc pacjentowi.

Pan doktor wystawił skierowanie do szpitala. Miał zadzwonić w ciągu miesiąca. Od tego czasu minęły 4 mc. Do doktora nie szło się dodzwonić ani w żaden sposób skontaktować. Gdyby nie moja osobista interwencja z innym lekarzem. Moja babcia do dzisiaj nie trafiłaby do szpitala i prawdopodobnie przestałaby chodzić. NIE POLECAM !!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Poznań"?

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
61-132 Poznań
ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań
Apimed. NZOZ. Wielospecjalistyczne gabinety lekarskie.
osiedle Dębina 103
61-450 Poznań