dr n. med. Sławomir Mrozicki

Urolog

2,9
2,9

Bylem u Pana doktora na konsultacji w zeszlym miesiacu. dr Slawomir Mrozicki jest podobno dobrym chirurgiem, ale nie wszystkie problemy urologiczne predystynuja czlowieka do zabiegu, a jedynie ich czesc. Irytujacy jest sposob wywiadu lekarskiego zakonczony wreceniem plyty DVD z reklama zabiegu laserem zielonym (niezaleznie czy czlowiek sie do tego faktycznie kwalifikuje czy tez nie). Malo jest lekarzy i ludzi z wyczuciem, zrozumieniem i majacych prawdziwe powolanie do wykonywania swojego zawodu - z pewnoscia dr Mrozicki do nich niestety nie nalezy, stad moja negatywna opinia. Ktos napisal, ze poziom wizyty prywatnej u tego doktora jest gorszy niz poziom wizyty na NFZ, zupelnie sie z tym zgadzam. W Krakowie polecam Bogdana Pawlickiego jako urologa z powolania, poswiecajacego odpowiednia ilosc czasu na bardzo dokladne badanie pacjenta i ustalenie przyczyny dolegliwosci (na bazie skrupulatnie robionego badania dotykowego, USG i wywiadu). Na pewno nie zaplacicie 200 zl jak u dr Mrozickiego za 5 minut jego cennego czasu chirurga i darmowa plyte DVD z reklamami.

Pan dr Sławomir Mrozicki przeprowadził w październiku 2012 roku udaną operację prostaty techniką PVP u mojego Ojca, który w sierpniu 2012 roku skończył 90 (dziewięćdziesiąt) lat. Według mojej wiedzy mój Ojciec jest najstarszym pacjentem w Krakowie poddanym operacji prostaty techniką PVP. Operacja ta była poprzedzona szczegółową konsultacją anestezjologiczną u Pana dra Roberta Walkiewicza, który podjął się znieczulenia mojego Ojca w trakcie tej operacji. Dziekuję !

Przywrócil nam wiarę w możliwości współczesnej medycyny.Świetny fachowiec, minął rok od operacji, żadnych problemów, powrót do pełnej sprawności. Polecam.

Byłem prywatnie na ul.Wrocławskiej (koszt 90 złotych) po średnim przebadaniu mnie nic nie stwierdzono ,2 dni później postanowiłem iść do innego lekarza na ulicę Targową 5 ,tam zostałem profesjonalnie przebadany , co się okazało mam poważne zapalenie prostaty ! NIE POLECAM MROZICKIEGO

NIE POLECAM MROZICKIEGO

Przeprowadził u mnie operację podwiązania żylaków powrózka nasiennego. Miałem u niego kilka wizyt: przed operacją i po operacji. Kulturalny i miły lekarz. Nie stresuje. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Godny polecenia.

Witam , byłem u tego lekarza w Medisie na Wrocławskiej . Wiedziałem , że jestem chory bo wszystko mnie bolało i po konsultacji z innym lekarzem byłem leczony . Pan Sławomir nawet mnie nie zbadał , pokazałem mu wyniki swoich badań , które zlecili mi inni lekarze w tym wyniki seminogramu a on stwierdził że mam pić dużo jogurtu i zakupić jakiś drogi gówniany ziołowy lek na prostatę ( a okazało się że miałem bakterię , którą musiałem leczyć antybiotykami ) . Nie polecam może prywatnie w swoim gabinecie lepiej podchodzi do klientów ale w prywatnych firmach niestety jest tragiczny . Szczerze odradzam

Osoba bardzo sympatyczna, kompetentna- dostałam odpowiedni lek, po którym dolegliwość po prostu zniknęła ( wcześniej inny lekarz przepisał mi antybiotyk, który zupełnie nie działał- okazało się zresztą, że był na coś innego). Ewentualne zastrzeżenia- niewiele mi powiedział o samej chorobie.