lekarz Sławomir Musiał

2,2
1,8

Miałam przyjemność wizyty trzy razy .Pan Doktor jest może specyficznym człowiekiem ale kompetencje i wiedza Pana Doktora jest nie do podważenia.Nie każdy jest wylewny a dla chorego naprawdę ma cierpliwość i czas aby wszystko wytłumaczyć i przeanalizować.Dziekuje Panie Doktorze.

Brak konkretnego wytłumaczenia z podjęcia takiej a nie innej decyzji. Odniosłem wrażenie, że Pan Sławomir wykonuję swoją pracę z przymusu. Całość badania oraz atmosfera była conajmniej przykra, również brak zaangażowania w podstawowe obowiązki w pracy. Osobiście z całego serca nie polecam :(

Lekarz dziwny w zachowaniu, nie tłumaczy dlaczego tak a tak... Bardzo zadumany w sobie człowiek, nie obecny prawie podczas badania.

Lekarz zmienił się nie do poznania,byłem u niego już trzy razy, ale ostatnim razem zaskoczył mnie pozytywnie,był uprzejmy, aż nie mogłem uwierzyć że to on.Byle tak dalej !!!(nie każdy jest symulantem).

Trzyma ludzi na dystans czuje się jak by od niego zależało być albo nie być dla pacjenta zasłania się procecudarami niezbyt przyjemny typ nie można rozwinąć swojej odpowiedzi na jego pytanie zaraz przerywa odpowiadać należy tak lub nie i to wystarczy dla niego traktuje ludzi jak by przyszli coś wyłudzić jak jakiś darmoziadow bo przecież ty masz pracować a nie chorować

bardzo dokładny i spostrzegawczy lekarz który oczekuje krótkich odpowiedzi na zadane pytania -bardzo dobry ortopeda miałam z nim komisje poważnie podszedł do mojej choroby bardzo dokładnie przejrzał moje wyniki z poradni specjalistycznych zbadana zostałam tez konkretnie szacunek dla tego lekarza zna sie na tym co robi

wspanialy lekarz idealne wrecz podejscie do pacjeta. nareszcie spotkalem bardzo kompetentnego lekarza orzecznika. pan slawomir wrecz nie dopuszczal mnie do glosu wszystko uczciwie i cierpliwie mi tlumaczac. gratulacje panie musial moze kiedys pan sam trafi na godnego siebie orzecznika. wtedy spotkalo by sie dwoch idiotow.

Spotkało mnie to nieszczęście i trafiłem przed oblicze tego grubianina, każde słowo o tym człowieku byłoby komplementem dla niego, te jedenaście wcześniejszych komentarzy najlepiej charakteryzują tą osobę.

po raz pierwszy w swoim życiu spotkałam się z takim ordynusem. Lekarz był bardzo nieprzyjemny, chamski i arogancki. To tak w wielkim skrócie!!! Rozmowa brzmiała mniej więcej jak na przesłuchaniu policyjnym, bez prawa głosu. Pogardliwe spojrzenia i odzywki nie godne rangi lekarza. Taka osoba bez wątpienia nie powinna mieć kontaktu z pacjentami czy tez klientami. Chyba bardzo nienawidzi ludzi i swojej pracy. Wizyta u tego Pana była istnym koszmarem z jakim nigdy wcześniej nie maiłam do czynienia.

burak!!!! bezczelny do granic mozliwości!! to nie wojsko prosze Pana.

burak!!!! bezczelny do granic mozliwości!! to nie wojsko prosze Pana.