dr hab. n. med. Sławomir Nowerski

Brak etyki lekarskiej.Nie polecam.Nie wiem czy pamięta kto to był Ippocrate?To co się dzueje w tym szpitalu to jest szokujące

Ja nie wiem gdzie jeszcze są tacy lekarze jak Pan Doktor. Zgarnął mnie z dzieckiem z korytarza bez kolejki! Sam nieproszony załatwił wszystko w recepcji, zdjęcie rtg w 5 min. Bez jego interwencji czekałabym jeszcze 2 h. Co za człowiek! Jakie podejście! Panie Doktorze dziękujemy jeszcze raz.

W ostatnim czasie Doktor Sławomir Nowerski przeprowadził u mnie pomyślnie operację. Jest rzetelnym i dbającym o pacjenta lekarzem, godnym polecenia chirurgiem. Dziękuję bardzo Doktorowi Sławomirowi Nowerskiemu za opiekę. Ewa

Ewa

Ordynator dr n. med. Sławomir Nowerski zoperował u mnie olbrzymią przepuklinę brzuszną, usunął wyrostek robaczkowy oraz wykonał plastykę powłok skórnych po poprzednich operacjach (wykonanych w szpitalu Matki Polki w Łodzi). Operacja przebiegła pomyślnie, po której dochodzę powoli do zdrowia. Doktor zajął się mną profesjonalnie. Wiedza i umiejętności doktora są na bardzo wysokim poziomie - pełny zawodowy profesjonalizm. Podczas pobytu w szpitalu zapewniona opieka samego doktora jak również personelu medycznego. Należy również wspomnieć, że doktor zapewnił mi opiekę: psychologa, rehabilitanta, neurologa i kardiologa. Wykonano mi też szereg badań diagnostycznych. Doktor to ...

Doktor to bardzo dobry i rzetelny chirurg, świetny fachowiec.
Polecam go każdemu kto potrzebuje pomocy.
Uprzejmy, kompetentny, godny polecenia lekarz - wysokiej klasy specjalista.

Bardzo dobry chirurg. Przeprowadził mi udaną operację. Polecam go każdemu, kto potrzebuje skorzystać z pomocy wysokiej klasy specjalisty.

Bardzo dobry i rzetelny lekarz, który w momencie rozpoznał chorobę i podjął się operacji, która przebiegła pomyślnie. Serdecznie polecam!!!

Pan Nowerski najbardziej na swiecie kocha pieniadze!! Zycie jego pacjentow mierzy sie gruboscia portfela. Haracz musi byc placony czesto i sowicie!!! Jako lekarz jest dobrym specjalista!! Gdyby tylko byl altruista bylby wspanialym lekarzem....

Pan Nowerski najbardziej na swiecie kocha pieniadze!!
Zycie jego pacjentow mierzy sie gruboscia portfela.
Haracz musi byc placony czesto i sowicie!!!
Jako lekarz jest dobrym specjalista!!
Gdyby tylko byl altruista bylby wspanialym lekarzem....

Nastawiony tylko na forsę, nieuprzejmy. Nie polecam.

Nastawiony tylko na forsę, nieuprzejmy. Nie polecam.

Jestem zawiedziona brakiem kompleksowego leczenia

Jestem zawiedziona brakiem kompleksowego leczenia

Pieknie opowiada , i pieknie wyglda .Ceni sie,a nie bardzo mi pomogł.

Pieknie opowiada , i pieknie wyglda .Ceni sie,a nie bardzo mi pomogł.