dr n. med. Sławomir Okła

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Wspaniały lekarz- profesjonalny, kompetentny. Doskonałe podejście do pacjenta. Miałam usuwane migdałki podniebienne w późnym wieku. Zanim Pan Doktor wykonał zabieg, wszystko mi bardzo dobrze wyjaśnił.Jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach. Oby takich lekarzy było więcej!!!!

Skory do zabiegów chirurgicznych, szczególnie w swojej mini klinice.... nie zawsze niestety niezbędnych. Uwaga konsultujcie takie diagnozy z innym lekarzem - WARTO!

Stanowczo polecam, syn miał problem z 3 migdałem i dwa przerośnięte, tylko ten lekarz w Żywcu go dobrze zdiagnozował,i miał operować. Tylko do niego idę jak mam problemy laryngologiczne.Jak to się mówi "sława idzie przed nim", no i solidność.

Stanowczo polecam, syn miał problem z 3 migdałem i dwa przerośnięte, tylko
ten lekarz w Żywcu go dobrze zdiagnozował,i miał operować. Tylko do niego
idę jak mam problemy laryngologiczne.Jak to się mówi "sława idzie przed
nim", no i solidność.

Człowiek o rzadko spotykanej wiedzy i etyce lekarskiej. Profesjonalnie przygotowany do zawodu. Decyzyjność i trafność diagnozy imponująca. Każdy pacjent jest traktowany jak ten najważniejszy. W kategoriach ludzkich najwyższa ocena. Dziękuję za opiekę i polecam każdemu w przypadku problemów laryngologicznych. Tacy lekarze są światełkiem w tunelu naszej służby zdrowia.

Wspaniały człowiek, kompetentny i wykwalifikowany lekarz. pan Doktor usuwał mi migdałki we wrześniu 2012, jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kielce"?

0602 854 052
Leonarda 1/27
Drochów Dolny

Tomasz Szcześniak

Laryngolog dziecięcy
CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce