Sławomir Olczyk

Lekarz rodzinny

Kilkanaście lat temu uratował mi Ojca i dzięki skierowaniu na specjalistyczne badania i dalsze leczenie szpitalne ( operacja), która wykonana została w stosunkowo wczesnym stadium choroby, pozwoliła na dalsze cieszenie się życiem przez Tatę. Dziękuję Panie Doktorze. Robert O.

Świetny lekarz. Cierpliwy, wyrozumiały dla ludzi starych. Nie zostawia pacjenta samego z chorobą.Dociekliwy. Dziękuję za pomoc.

swietny lekarz uratowal mojego męża specjalista w swoim fachu godny polecenia poswięca czas jaki jest potrzebny pacjentowi

swietny lekarz uratowal mojego męża specjalista w swoim fachu godny polecenia
poswięca czas jaki jest potrzebny pacjentowi

bardzo dobry lekarz w porównaniu z innymi przychodniami to raj dla chorych, bardzo szybko dokładnie i uprzejmie obsługuje chorych najdłuższy termin kolejki to jeden dzień

chorych najdłuższy termin kolejki to jeden dzień

jestem raczej na tak, ale jest coś co mi przeszkadza, niektóre sprawy dla nas ważne traktuje jakby to była błachostka

Jako pacjentka z bardzo powazną zdiagnozowaną chorobą czuję się bezpieczna wiedząc że moj rodzinny lekarz jest zawsze dostępny i ufam że zawsze znajdzie radę sam lub zleci odpowiednią konsultacje.Dr Olczyk to lekarz jakiego zyczyłabym kazdemu choremu.

Takiego lekarza polecam każdemu pacjentowi.Elżbieta Gdala

Takiego lekarza polecam każdemu pacjentowi.Elżbieta Gdala

moj wuj moglby zyc gdyby w pore dostac skierowanie do szpitala niestety starsi ludzie sa traktowani jako zbedny balast, zmarl poniewaz mial jednostronne zapalenie pluc i w pore nie dostal skierowania do szpitala, o ktore rodzina sie domagala, lekarz zapisaywal mu pastylki widocznie za przepisywanie ich dostaje wycieczki zagraniczne bo ciagle go nie ma , gdyby wuj dostal zatrzyki- serie jak jego w gorszym stanie znajomy wyszedlby z tego , w szpitalu dokad trafil 2tygodnie po czasie powiedziano jednoznacznie ze nie umiera sie na to w XXI wieku

W tej przychodni , i lekarze i pielęgniarki są mili , kompetentni,fachowi.Polecam każdemu. Wdzięczny pacjent. Mirosław Aniszewski

Wdzięczny pacjent.
Mirosław Aniszewski

Lekarz z powołaniem. Kompetentny, miły, zaradny, pomocny... Prawdziwy lekarz!!! POLECAM!