lekarz Sławomir Parzyński

2,7
2,5
2,6
2,6

Super lekarz, bardzo miły. Moje doświadczenie jest zupełnie odwrotne do tego, opisywanego w negatywnych opiniach

Beznadziejny lekarz! Już stojąc w kolejce wiedziałem że coś jest nie tak. W 30 minut odbębnił 12 pacjentów. Moja wizyta trwała około 2 minuty! Zgłosiłem problem sezonowego pociągania nosem, chrapania i piszczenia w uszach. Zajrzał do nosa, gardła i uszu mówiąc kolejno: Nos - przekrwiony, nie da się z tym nic zrobić, to jest nieoperacyjne. Gardło - nie ma co operować, nic się z tym nie zrobi, tak będzie i nic na to nie pomoże (a jednak przepisał jakąś płukankę do gardła). Uszy- z piszczeniem nie można nic zrobić, tak ...

Nos - przekrwiony, nie da się z tym nic zrobić, to jest nieoperacyjne.
Uszy- z piszczeniem nie można nic zrobić, tak już zostanie.
Kompletny ignorant. 3 miesiące czekania i taka niemiła niespodzianka! Odradzam!

Z całego serca nie polecam tego lekarza! Bezczelny, arogancki, niekompetentny, nieuprzejmy. Pan doktor nie ma szacunku do pacjenta pozwalając sobie na mówienie po imieniu mimo że ktoś sobie tego nie życzy. "Pan doktor" nawet nie spojrzał na moje wyniki badań i odesłał mnie do domu z uśmiechem na twarzy dodając żeby zmienić pracę. Cała wizyta trwała 2-3 minut. Zero zainteresowania złym samopoczuciem pacjenta! Omijać szerokim łukiem takich "lekarzy"

Ten lekarz z uporem maniaka przepisuje leki które zgłaszalam wielokrotnie jako nie przynoszące rezultatów, przez kilka lat nie mogłam się doprosic o spirometrię mimo astmy bo" nie jest to konieczne" ,olewa pacjenta.Unika odpowiedzi na pytania.

Jeden z lekarzy w mojej przychodni ,leczyła mnie 2 miesiące na zapalenie ucha,i tylko było gorzej,pan dr. Parzyński zrobił to w ciągu 2 tygodni,polecam :)

Lekarz całkowicie lekceważący chorobę pacjenta. Przepisał mi leki które już brałam i mi nie pomogły, a gdy to powiedziałam, usłyszałam odpowiedz „ to brać dalej”

Lekarz bardzo kompetentny i miły. Zawsze byłam zadowolona z usług. Potrafił doradzić i pomoc gdy źle się czułam.

Dobry lekarz. Rzeczywiście pacjentów ma wielu, stąd wizyty może nie są najdłuższe, ale zawsze coś jednak wnoszą. W jednej z Poradni, w której przyjmuje - nie ma umawianych terminów, ale można przyjść na wizytę w dniu rejestracji! W innych Poradniach Specjalistycznych, a czasami nawet "pierwszego kontaktu" czeka się na wizytę miesiąc, dwa, pół roku albo więcej. Czekając na wizytę w innych Poradniach można tak sobie "przechodzić" cały okres pylenia, bo najbliższe wizyty np. w grudniu! A u Pana Doktora jest to swego rodzaju "luksus" dostępny dla pacjentów i otwarcie się dla nich niemalże każdego dnia. Pan Doktor zawsze bada, można z nim porozmawiać, zapytać i omówić różne kwestie. Jest prawie zawsze dostępny. Oczywiście nigdy wszystkim się nie dogodzi i lekarz przyjmujący wielu pacjentów dziennie też może być zmęczony czy mieć różne dni, ale stara się dobrać odpowiednie leczenie, odpowiedzieć na pytania itd. A jeśli lek nie pomógł (nie ma leków idealnych), to trzeba zapytać o inny. Jeśli ktoś nie czuje się w pełni poinformowany, to można też podejść następnym razem i dopytać. Pytajcie, a znajdziecie.

Jak najbardziej polecam pana Doktora :) Bardzo dobry lekarz, nie zbywa pacjenta, bardzo dobrze tłumaczy leczenie i chorobę. Chętnie odpowie na zadane pytania.Bardzo dobry i doświadczony lekarz.