Cudowna ekipa. Wspaniali lekarze i pielęgniarki. Spokojnie można się zapisać do kogokolwiek. Pani od wyrywania zębów jest niesamowita.

Pan doktor jest świetnym lekarzem. Posiada ogromną wiedzę i praktykę w swojej pracy. Chętnie korzystam z leczenia w Jego gabinecie, ponieważ robi to profesjonalnie i bardzo dokładnie a przy tym jest bardzo miły . Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Personel, który pracuje razem z doktorem jest przesympatyczny i bardzo miły. Polecam Teresa Mierzwa

Personel, który pracuje razem z doktorem jest przesympatyczny i bardzo miły.
Polecam
Teresa Mierzwa

Polecam doktora z całego serca, gdyż tyle samo a nawet więcej włożył w usuwanie ósemki naszej córce. Pełen profesjonalizm i fantastyczna obsługa całego zespołu. Jeszcze raz dziękujemy.

Jak najbardziej polecam, jestem pod niesamowitym wrażeniem podejścia do pacjenta. W ciąży i z bólem ósemki lekarz przyjął mnie w ten sam dzień. Wyrwanie jej trwało kikla minut. Podejście całego zespołu sprawiło ogramne poczucie bezpieczeństwa dla spanikowanej przyszlej mamy😉. Dziekuje serdecznie.

Serdecznie polecam !!!! Wspaniały zespół stomatologów, wszystko na najwyższym poziomie. Atmosfera i troska o pacjenta na więcej niż 5 gwiazdek. Serdecznie polecam Doktora Sławomira w szczególności osobą które boją się stomatologów, sam przekonałem się że to nic strasznego i nic kompletnie nie boli. Pełen profesjonalizm.

Pełen profesionalizm. Tłumaczenie pacjentowi problemu, pełna kompleksowa obsługa na miejscu. Miałam skomplikowane leczenie dr wykonując mi zabieg dosłownie robił to jak wirtuoz. Pozdrowienia i wyrazy szacunku dla Pani Wandy - asystentki Pana dr. Znieczulenie podane w sposób bezbolesny, nawet z niefrasobliwymi pacjentami takimi jak ja dr dał radę.

Szybko, sprawnie, bezboleśnie, w miłej atmosferze- tak mogę ocenić zabieg usunięcia ósemki dolnej w owym gabinecie. Bardzo mile wspominam Panią z personelu o krótkich włosach, którą pozdrawiam :)

dr.Pastor to kompetentny specjalista. Miły, profesjonalny a przy tym z poczuciem humoru. Byłam z dziećmi na leczeniu i wyrywaniu, doktor zdziałał cuda. Podejście do dzieci zaskakujące obaj synowie nie wiedzieli kiedy wyrwano im zęby.polecam

Bardzo dobry specjalista. Polecam, znakomicie wyrywa zeby.Gabinet na najwyższym poziomie.