lekarz Sławomir Przybylski

Neurochirurg

Doktor Przybylski jest jedyny w swoim rodzaju ; stosunek do pacjenta, poswiecony mu czas, dobry wywiad i trafna diagnoza. Jakos malo ma Gorzow Wlkp. tak kompetentnych specjalistow..

Polecam, fachowość i kompetęcja. Wszystko Pan doktor wytłumaczył, pokazał na przykładzie, rzadko się zdarza taka uprzejmość w gabinetach.

Leczę się u tego lekarza od 3 lat.Jestem bardzo zadowolona,lekarz miły i kompetentny,godny polecenia.

Chciałabym również wypowiedzieć się na temat doktora Przybylskiego. Owszem , moze i fachowiec dobry choć do konca tego jeszcze nie stwierdziłam.Bardzo zaskakuje jego uprzejmość i wręcz "kłanianie się do pasa " pacjentowi ale dużo do zyczenia pozostawia branie kasy za usługę i wręcz "naciąganie" ludzi. Byłam u niego raz i owszem wytłumaczył co mi dolega ale nie przepisał recepty na leki od razu, tylko kazał przyjść na następną wizytę,co mnie strasznie zbulwersowało. Myslałam , że może potraktuje to jako kontynuację pierwszej wizyty, bo przeciez przyszłam tylko po receptę i nic więcej sie nie dowiedziałam. No i co usłyszałam ? Że nalezy się kolejne 100 zł!!! PYTAM SIĘ ZA CO ????? Za wypisanie recepty? Dla mnie to żenada i wydaje mi się ,że tak nie postępuje lekarz, któremu zależy na pacjencie! Mało tego za wypisanie zwolnienia lekarskiego i zaświadczenia do pracy wziął kolejne 200 zł !! To strasznie! Zdecydowanie zastanówcie się przed wizytą czy Was stać na takiego lekarza dla którego kasa to rzecz święta! NIE POOLECAM !

po raz pierwszy spotkanie z kompetentnym, miłym(co w czasie choroby ma ogromne znaczenie)i odpowiedzialnym lekarzem. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Dr Przybylski oprócz tego, że jest świetnym specjalistą, jest też DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Polecam wszystkim i pozdrawiam serdecznie dr Przybylskiego.

Żyję już trochę na tym świecie, bo prawie 60 lat, bardzo dobrze znam środowisko lekarskie i po raz pierwszy zostałam zaskoczona zachowaniem, profesjonalizmem, kulturą i kontaktowością lekarza. Każdy pacjent który był u tego Pana po raz pierwszy, wychodząc z gabinetu, przekazuje pozostałym swój zachwyt i zdziwienie, że jeszcze są tacy lekarze. Chwała im za to-znaczy to że można być lekarzem, specjalistą a do tego całym sobą człowiekiem. Pod każdym względem jestem zadowolona: profesjonalizmu, wytłumaczenia , podejścia do tematu choroby co oznacza wytłumaczenie pacjentowi jego stanu chorobowego, gdyż nie znamy przecież pojęć medycznych a tym samym stanu swojego zdrowia. Polecam wszystkim chorym neurochirurgicznie właśnie tego specjalistę i jestem przekonana, że ja już do innego nigdy nie pójdę. Bedę wierna postawie, zachowaniu, profesjonalizmowi, wiedzy itd, itp. Trochę kadzę może do przesady ale to wszystko prawda. Jak nie wierzycie to sprawdzcie. Pozdrawiam Pana Doktora i wszystkich czytających!

Specjalista wyjątkowy pod każdym względem.Całą swoja uwagę koncentruje na wypowiedzi pacjenta. W sposób jasny i zrozumiały tłumaczy chorobę i przebieg leczenia.Charakteryzuje Go wyjątkowa cierpliwość i uprzejmość.

Chodziłam do tego lekarza na NFZ i teraz prywatnie Był i wtedy i teraz bardzo uprzejmy kompetentny bez żadnych opisów zdjęć pokazuje pacjętowi i tłumaczy co jest przyczyną jego dolegliwości jeśli nie potrafi pomóc przy jakimś schorzeniu mówi otwarcie Do każdego pacjęta podchodzi z pełnym poświęceniem kieruje na potrzebne badania Każdemu polecam Tego LEKARZA który oddany jest pacjentom całym sobą

leczyć się u takiego lekarza każdy pragnie pod każdym względem, a zdrowie chorego jest jego osobistą radością!!!