Sławomir Rychta

Bardzo polecam Pana Doktora. Pan doktor skrupulatnie i rzeczowo zajął się tematem moich dolegliwości. Odbyłam jedną konsultację, która została przeprowadzona w sposób profesjonalny. Pan doktor rzetelnie zebrał wywiad i ustalił termin operacji, która przyniosła najlepszy z możliwych efektów. Miałam spory problem z kolanem, wypadek podczas jazdy na desce. Pan Doktor przedstawił mi 2 metody rekonstrukcji kości i operację wykonał laparoskopowo. Po odbyciu rehabilitacji, bardzo szybko wróciłam do pełni sprawności.

Bardzo polecam Pana Doktora.

Bardzo miły i pomocny lekarz ortopeda, profesjonalista w swojej dziedzinie, trafna i szybka diagnoza w moim przypadku i skuteczne leczenie. Polecam Pana doktora Sławomira Rychtę ponieważ jest to lekarz, który z zaangażowaniem troszczy się o swoich pacjentów.

Bardzo dobry specjalista, zoperował mi oba stawy kolanowe, obecnie oczekuję na termin operacji prawej ręki , pełen empatii, konkretny, rzeczowy i rzetelny, polecam gorąco doktora Sławka Rychtę potrafi i chce wytłumaczyć pacjentowi na czym polega jego schorzenie, co On jako lekarz może zrobić a co musi zrobić sam chory aby dojsć do pełnej sprawności

Najlepszy ortopeda w Myszkowie profesjonalizm i podejście do pacjenta oraz precyzja wykonywanych zabiegów perfekcyjna. Dwie artroskopie i kolana jak nowe

Badanie przebiegło sprawnie, fachowo i bezstresowo. Otrzymałem dokładny opis schorzenia oraz wskazówki do dalszego leczenia Bardzo dziękuję :)

Bardzo dziękuję :)

Konkretna wizyta u profesjonalnego specjalisty. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Pan doktor pomogła podjąć decyzję dot. dalszego leczenia.

Dobry lekarz, szybka i trafna diagnoza. Podczas badania widać jego duże doświadczenie. Szybkie terminy, interesuje się pacjentem.

Naprawdę polecam tego lekarza, potrafi pomóc starszemu człowiekowi z jego dolegliwościami, nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę. Pozdrawiam Pana Doktora i jeszcze raz dziękuję.

Bardzo kompetentny lekarz, szybko stawia prawidłowa diagnozę, pomógł mi z bólami kręgosłupa. Szybkie terminy, interesuje się pacjentem, nie pozostawia samemu sobie.

Bardzo kompetentny lekarz, już na pierwszej wizycie trafnie zdiagnozował i rzeczowo wyjaśnił problem. Sympatyczny, wzbudza zaufanie i dokładnie słucha pacjenta. Szybka diagnoza i zabieg w moim przepadku artroskopia kolana. Serdecznie polecam i pozdrawiam Pana Doktora. Jestem po artroskopii drugiego kolana i jak za pierwszym razem wszystko w najlepszym porządku, Doktor jak obiecał tak zrobił czyli naprawił wszystko jak trzeba, drugą operację miałam w końcu lipca 2021 i jest wszystko w najlepszym porządku , czuję się bardzo dobrze, dziękuję bardzo P. Doktorze