lekarz Sławomir Sobolewski

kiedy będę wreszcie dużym chłopcem, to też pójdę się zbadac, w sumie lekarzy nigdy za dużo, a ten jest ok.

W porządku jako człowiek i lekarz. w sumie najważniejsze że się zdecydowałam wreszcie na lekarza i na wizytę. jest OK.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia,prowadził moją ciążę,jako jeden z niewielu zapytał o moje zdanie na temat porodu,co myślę,czego się boję,po prostu potraktował jak dorosłą osobę która ma mózg i myśli,bardzo ale to bardzo mnie tym ujął,nigdy mnie nie zbywał,cierpliwie słuchał i tłumaczył naprawdę wszystkim polecam i dodam,że nie jestem żadną krewną ani znajomą Doktora

Lekarz bardzo zainteresowany dobrem pacjenta. W trudnej chwili zawsze można na niego liczyć. Zawsze odbiera telefon lub oddzwania. Prywatnych wizyt domowych nie ma w ofrecie jednak w miom przypadku zrobił wyjątek (miałam zapalenie węzłów chłonnych przy karmieniu piersią-horror!!!!)przyjechał, zdjagnozował, wypisał receptę - w tym momencie to był dla mnie poprostu anioł.Polecam!

Do Sobolewski to lekarz naprawdę godny polecenia.Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Wszystko wytłumaczył,jak trzeba narysował,poświęcał tyle czasu ile było potrzeba.Nigdy się nie zawiodłam.Byłam umówiona z dr.Sobolewskim na cesarskie cięcie ale moje maleństwo postanowiło o kilka dni przyspieszyć swoje przyjście na świat i mimo że dr nie miał dyżuru to po moim telefonie zjawił się w klinice i to właśnie On wykonał mi cesarskie cięcie.Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie i za to mu serdecznie dziękuje.Pożniej zaglądał do mnie na sale i pytał jak się czujemy i czy wszystko ok.

Witam byłam do tej pory u trzech ginekologów w tym u dr Sobolewskiego. Jest on bardzo miłym, uprzejmym, zabawnym lekarzem. Jego kompetencje jako ginekologa rowniez wysoko oceniam, myśle ze zna sie na tym co robi. Polecam gorąco każdej niezdecydowanej co do swojego lekarza Pani.

Powiem tak - mam mieszane uczucia, niby wszystko fajnie, atmosfera rozluźniająca (to była moja pierwsza wizyta), ale jak poprosiłam o tabletki to praktycznie od ręki mi przypisał, nie robiąc żadnych badań. Gdy zadzwoniłam z prośbą o poradę, bo po tabletkach źle się poczułam i nie wiedziałam czy odstawić czy brać, Pan Doktor zasugerował mi, że się nie odżywiam i temu jest mi słabo...także, ja podziękuję za takie coś....

Dr.Sobolewski-lekarz godny polecenia każdej kobiecie która szuka dobrego ginekologa.Podczas wizyty doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśni,odpowie na każde pytanie.Atmosfera podczas wizyty zawsze jest bardzo miła. Dr.Sobolewski prowadził moja ciążę.Dzięki doktorowi urodziła mi się zdrowa śliczna córeczka.Przyszła na świat drogą cięcia cesarskiego.Cały zabieg przebiegł szybko i sprawnie.Podczas zabiegu potrafił uspokoić,rozlużnić atmosferę.Dr.zrobił wszystko po mistrzowsku.W trakcie pobytu po porodzie w klinice na ul.Parkowej doktor przychodził sprawdzał jak się czuję.Nawet wtedy gdy nie miał dyżuru.Po porodzie wróciłam szybko do formy,rana zagoiła się ładnie,blizna jest bardzo mała.Jestem bardzo zadowolona z usług Kliniki na ul.Parkowej i ...

Dr.Sobolewski prowadził moja ciążę.Dzięki doktorowi urodziła mi się zdrowa śliczna córeczka.Przyszła na świat drogą cięcia cesarskiego.Cały zabieg przebiegł szybko i sprawnie.Podczas zabiegu potrafił uspokoić,rozlużnić atmosferę.Dr.zrobił wszystko po mistrzowsku.W trakcie pobytu po porodzie w klinice na ul.Parkowej doktor przychodził sprawdzał jak się czuję.Nawet wtedy gdy nie miał dyżuru.Po porodzie wróciłam szybko do formy,rana zagoiła się ładnie,blizna jest bardzo mała.Jestem bardzo zadowolona z usług Kliniki na ul.Parkowej i z opieki nademną przez dr.Sobolewskiego.Serdecznie dziękuje Panie Doktorze!!!Polecam Doktora każdej kobiecie!!!:)

Bardzo sympatyczny lekarz, potrafi nawiazać kontakt z pacjentką, zdobyć jej zaufanie i rozluźnić atmosferę.Jak najbardziej polecam na pierwsza jak i kolejna wizytę u ginekologa:-)

Dr Sobolewski to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Prowadził całą moją ciążę, potem przeprowadził zabieg cięcia cesarskiego. Podczas obchodów interesował się moim stanem, zaglądał czasem nawet bez powodu pytając czy wszystko w porządku. Jestem niezwykle zadowolona z opieki jaką byłam otoczona i polecam pana doktora każdej niezdecydowanej kobiecie, która zastanawia się nad wyborem ginekologa.