lekarz Sławomir Sobolewski

Ginekolog

kiedy będę wreszcie dużym chłopcem, to też pójdę się zbadac, w sumie lekarzy nigdy za dużo, a ten jest ok.

W porządku jako człowiek i lekarz. w sumie najważniejsze że się zdecydowałam wreszcie na lekarza i na wizytę. jest OK.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia,prowadził moją ciążę,jako jeden z niewielu zapytał o moje zdanie na temat porodu,co myślę,czego się boję,po prostu potraktował jak dorosłą osobę która ma mózg i myśli,bardzo ale to bardzo mnie tym ujął,nigdy mnie nie zbywał,cierpliwie słuchał i tłumaczył naprawdę wszystkim polecam i dodam,że nie jestem żadną krewną ani znajomą Doktora

Lekarz bardzo zainteresowany dobrem pacjenta. W trudnej chwili zawsze można na niego liczyć. Zawsze odbiera telefon lub oddzwania. Prywatnych wizyt domowych nie ma w ofrecie jednak w miom przypadku zrobił wyjątek (miałam zapalenie węzłów chłonnych przy karmieniu piersią-horror!!!!)przyjechał, zdjagnozował, wypisał receptę - w tym momencie to był dla mnie poprostu anioł.Polecam!

Do Sobolewski to lekarz naprawdę godny polecenia.Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Wszystko wytłumaczył,jak trzeba narysował,poświęcał tyle czasu ile było potrzeba.Nigdy się nie zawiodłam.Byłam umówiona z dr.Sobolewskim na cesarskie cięcie ale moje maleństwo postanowiło o kilka dni przyspieszyć swoje przyjście na świat i mimo że dr nie miał dyżuru to po moim telefonie zjawił się w klinice i to właśnie On wykonał mi cesarskie cięcie.Wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie i za to mu serdecznie dziękuje.Pożniej zaglądał do mnie na sale i pytał jak się czujemy i czy wszystko ok.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok