dr n. med. Sławomir Świderski

Lekarz bardzo kompetentny i miły. Prowadził moją ciążę bliźniaczą, dzięki niemu urodziłam dwie śliczne i zdrowe córeczki:)

Lekarz bardzo kompetentny i miły. Prowadził moją ciążę bliźniaczą, dzięki
niemu urodziłam dwie śliczne i zdrowe córeczki:)

W swoim życiu odwiedziłam już kilku różnych ginekologów, w tym bardzo cenionych w Szczecinie, jednak dopiero teraz jestem w pełni zadowolona z wizyt u dr Świderskiego: kompetentny, dający komfort zarówno fizycznym jak i psychiczny, rzeczowy, Świetny kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy. Miałam dramatyczne przejścia, potrafił zadzwonić do mnie z urlopu w weekend i doradzić. Gorąco polecam

Prowadził moją drugą ciążę, zawsze miał czas aby rozwiać moje obawy.Kilkakrotnie leżałam w szpitalu, to zawsze mnie odwiedzał na oddziale.Odpowiada na meila i smsy.Był przy porodzie i potrafił mnie nawet rozśmieszyć ;) Niesamowicie delikatnie bada,stara się aby pacjentka czuła się komfortowo.Wg mnie lekarz z powołania.Zdecydowanie polecam!

Polecam.Kompetentny godny zaufania jak dla mnie poprostu lekarz z powołania.

Polecam.Kompetentny godny zaufania jak dla mnie poprostu lekarz z powołania.

Polecam z całą pewnością tego lekarza.Prowadził moja ciążę,jest przede wszystkim kompetentnym specjalistą,delikatny,miły i słowny.Mój Maluszek urodził się poprzez cesarskie cięcie,pan dr nie mógł w nim uczestniczyć ale zapewnił świetny personel i pojawił się tuż po operacji.Godny lekarz!

jest miły ,bardzo delikatny,zawsze odpowiada na majle i smsy.Prowadzi moją ciąże,jest godny polecenia

Wizyta u Pana Doktora była dla mnie "plasterkiem" na ranę, którą zostawił u mnie szpital oraz inni znani szczecińscy ginekolodzy. Sympatyczny, cierpliwy, dużo tłumaczy. Wspaniały lekarz, polecam wszystkim!!!!

Znakomity lekarz i człowiek. Wzorowo prowadził moją zagrożoną ciążę. USG w gabinecie. Pacjentki umawiane są na konkretną godzinę, dlatego nie ma kolejek przed gabinetem. Istenieje możliwość prowadzenia konsultacji mailowej- wyniki badań lub inne obawy kobiety w ciąży:-) Oczywiście nie zamiast wizyty w gabinecie tylko dodatkowo. Lekarz bardzo delikatny. GORĄCO POLECAM TEGO DOKTORA.

Nie wyobrażam sobie innego prowadzącego moją pierwszą ciążę, jestem w 30 tyg. Dr Świderski ma anielską cierpliwość, jest uprzejmym i bardzo ciepłym lekarzem. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, wysłucha i odpowie na każde pytanie. Badania przeprowadza bardzo delikatnie. Polecam zdecydowanie !

Najlepszy ginekolog w mieście!!! Kompetentny, konkretny a do tego sympatyczny. Wyjaśnia każde wątpliwości, odpowiada cierpliwie na każde pytania. Polecam w 100%

Najlepszy ginekolog w mieście!!!
Polecam w 100%