lekarz Sławomir Taczała

Nie mogłam się dodzwonić, po wizycie mama była niezadowolona.. za taką cenę oczekuje się lepszego zaangażowania. Po wszystkim pierwszy raz nie otrzymała mama potwierdzenia transakcji. Nie poleca, są lepsi lekarze ,którzy nie oczekują kolejnych wizyt, by dowiedzieć się odpowiedzi na pytania.

Pan Doktor jest człowiekiem godnym polecenia, jest sumienny, kompetentny, uprzejmy i wrażliwy. Człowiek się przy nim czuje pewnie ponieważ widać że wie co robi. Jest zawsze cierpliwy, spokojny i opanowany, jeżeli pojawia się jakiś problem to wytrwale wyszukuje jego przyczyny, nie faszeruje swoich pacjentek tonami zbędnych leków. Trafiłam na niego z polecenia i na pewno zostanie on już na zawsze moim lekarzem.

B.dobry lekarz,kompetentny,miły.Prowadził całą moja ciążę w 2010 r.Synek urodził się zdrowy,my szczęśliwi:)Polecam!

Z czystym sumieniem mogę polecić dr Taczałe. Jest lekarzem z powołania, dba o swoje pacjentki, w szpitalu odwiedza. W gabinecie kompetentny,odpowiada na pytania,poświęca tyle czasu ile potrzeba,odbiera telefon, wszystko wyjaśnia. Jest cierpliwy,bardzo sympatyczny. Ideał.

Świetny Lekarz leczę się u niego już lata i z czystym sumieniem moge go polecić:)

bardzo dobry lekarz, polecam.Bardzo mi pomógł i podszedł fachowo do mojego problemu.

Kiedyś dobry. Niestety od jakiegoś czasu się popsuł.

Kiedyś dobry. Niestety od jakiegoś czasu się popsuł.

Kompetentny, bardzo uprzejmy, szczerze polecam.

Kompetentny, bardzo uprzejmy, szczerze polecam.

zdecydowanie polecam, miły kompetentny, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze odbiera telefony, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie

Ten lekarz, którego większość z was uważa za cudotwórcę prawie wpędził mnie do grobu!!! Poszłam do niego na prywatną wizytę ponieważ spóźniał mi się okres, podejrzewałam że jestem w ciąży. On po badaniu USG stwierdził że w ciąży nie jestem i nakazał branie tabletek hormonalnych, których nie zdążyłam kupić gdyż na drugi dzień straciłam przytomność, wylądowałam w szpitalu, gdzie stwierdzili u mnie ciąże pozamaciczną (płód 7cm), która pękła. Gdyby nie szybka interwencja lekarzy z MSWiA skończyło by się tragicznie. Radzę wybrać innego lekarza - takiego, który nie jest przereklamowany.