lekarz Sławomir Taczała

Ginekolog

Pan Doktor jest człowiekiem godnym polecenia, jest sumienny, kompetentny, uprzejmy i wrażliwy. Człowiek się przy nim czuje pewnie ponieważ widać że wie co robi. Jest zawsze cierpliwy, spokojny i opanowany, jeżeli pojawia się jakiś problem to wytrwale wyszukuje jego przyczyny, nie faszeruje swoich pacjentek tonami zbędnych leków. Trafiłam na niego z polecenia i na pewno zostanie on już na zawsze moim lekarzem.

B.dobry lekarz,kompetentny,miły.Prowadził całą moja ciążę w 2010 r.Synek urodził się zdrowy,my szczęśliwi:)Polecam!

Z czystym sumieniem mogę polecić dr Taczałe. Jest lekarzem z powołania, dba o swoje pacjentki, w szpitalu odwiedza. W gabinecie kompetentny,odpowiada na pytania,poświęca tyle czasu ile potrzeba,odbiera telefon, wszystko wyjaśnia. Jest cierpliwy,bardzo sympatyczny. Ideał.

Świetny Lekarz leczę się u niego już lata i z czystym sumieniem moge go polecić:)

bardzo dobry lekarz, polecam.Bardzo mi pomógł i podszedł fachowo do mojego problemu.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin