lekarz Sławomir Wawrzyniak

Nie polecam, mimo, że spodziewałam się pełnego profesjonalizmu. Pan doktor postawił błędną diagnozę (potwierdzone to zostało przez czterech innych lekarzy) dotyczącą fatalnych rokowań dla ciąży. Podejrzenia, które miał wymagały jeszcze potwierdzenia, jednak podczas wizyty przekazał informacje o moim stanie zdrowia w sposób, który doprowadził mnie do żałoby po nienarodzonym dziecku. Nie pozostawił we mnie ani krzty nadziei. Zapewnił mojemu dziecku (które zdrowo rośnie w brzuchu wbrew temu, co pan doktor myślał!) ogromną dawkę stresu spowodowanego moją rozpaczą. Zupełny brak empatii.

Doskonały specjalista szczerze polecam,jest to lekarz posiadający bardzo dużą wiedzę.Jest bardzo pomocny wielokrotnie otrzymałam od niego pomoc.

Doskonały specjalista

Super lekarz!!! Jeśli szukacie kompetentnego i dobrego lekarza to polecam dr Wawrzyniaka. Bardzo dokładny w badaniu USG, widzi to co inni lekarze lekceważą.

Super lekarz!!!

lekarz godny polecenia. opiekował się mną cała ciąże. bardzo dobry specjalista, dokładny i sumienny. nawet jak końca kolejki widać nie było poświęcał bardzo dużo czasu pacjentce. najsympatyczniejszy i najlepszy specjalista fo jakiego mogłam trafić.

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Lekarz godny zaufania, kompetentny, uprzejmy. Opiekował się mną całą ciąże.przy każdym badaniu i usg opowiadał bardzo dokładnie co i dlaczego robi, rozwiewał moje wątpliwości, z cierpliwością odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze odebrał telefon i uspokoił jak coś się działo. byłam kilka razy w szpitalu, zaglądał do mnie, sam kontrolował zalecenia innych lekarzy i robił badania. Jeszcze raz bardzo dziękuje Panie Doktorze, za wszystko,opiekę, uśmiech i dobre słowo!

cudnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

cudnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Wysokie kompetencje,wiedza,uprzejmość to cechy tego lekarza.Jest bardzo konkretny, miły i rzeczowy. Uratował mnie i moje maleństwo. Polecam innym pacjentkom z całego serca.

bardzo miły lekarz, chodzę do niego na usg od początku ciąży

bardzo miły lekarz, chodzę do niego na usg od początku ciąży

zdecydowanie nie polecam ,nawet tnie ,mało kontaktowy ,za to bardzo interesowny.

Pan Doktor jest doskonałym specjalistą. Bardzo miły, kompetentny. Interesuje się pacjentką, jej dzieckiem i jej problemami zdrowotnymi. Doskonale wszystko tłumaczy. Zdecydowanie polecam.