dr n. med. Sławomir Woźniak

Nie polecam tego lekarza, bardzo dziwne mam odczucia po wizycie. Lekarz mówi jedno, przy kolejnej wizycie robi zupelnie co innego. Jestem zawiedziona, zbyt długo wszystko trwa.

PIĘKNY LEKARZ, DOKTOR HABILITOWANY I WYBITNY SPECJALISTA OD USG GINEKOLOGICZNEGO. NIESTETY ŹLE TRAKTOWANY, BEZ SZACUNKU, PRZEZ WAŻNE OSOBY.

Lekarz zakręcony, zapomniał o usg piersi, zapowiadał że zrobi, trzeba wszystko mu przypominać, długie wizyty-zdecydowanie za długo.

Znakomity lekarz! W końcu, rzeczowo, krótko i na temat, bez zbędnego krążenia wokół tematu. Skutecznie zdiagnozował przyczynę moich dolegliwości i wykonał zabieg. Zdecydowanie polecam :)

Zbyt długie nic nie wnoszące wizyty, Docent szybko zapomina i trzeba wszysyko mu przypominać i o wszystkim pamiętać

Beznadzieja, prowadził moją ciąże wszystko było ok w czasie wizyt, mimo opóźnień, czasem wizyta o 22.00, niestety potem zawiódł na całej linii. W dniu porodu kompletnie nas zlekceważył. Zrozumiałam że dla Docenta ważne są wizyty prywatne i potem nie interesuje go pacjentka, jedynie na wizycie. Poród mialam z komplkacjami, pomógł inny lekarz, na wizycie kontrolnej Pan Docent już mnie nie pamiętał, usłyszałam w czym mogę pomóc

Zdecydowanie polecam Pana Docenta! Ogromne doświadczenie i profesjonalizm sprawiły, że czułam się w końcu pewna wyboru ginekologa. Docent wytłumaczył mi dokładnie na czym polega moje schorzenie i z czym jest ono związane, a co najważniejsze na kolejnych wizytach sprawił, że dziś nie odczuwam już bólu podczas stosunku. Obecnie objawy typowe dla kobiet w moim wieku przestały mi towarzyszyć, a sprawy łóżkowe znowu stały się przyjemnością.

Zdecydowanie polecam Pana Docenta!

Zawiodłam się na tym lekarzu. Być może wizyta była późno i doktor nie zauważył infekcji, podczas badania odczuwałam ból. Doktor powiedział: wszystko jest dobrze Skupia się niekoniecznie na tym co trzeba

Skupia się niekoniecznie na tym co trzeba

Doktor Woźniak-jak najbardziej godny polecenia. Wizyta u niego nie ogranicza się jedynie do problemów hormonalnych i widocznych na USG, ale jest tez świetnym psychologiem. Delikatny, uprzejmy, odpowiada na każde pytanie. Ważne dla mnie jest to, że można być z doktorem w kontakcie telefonicznym. Na wizytach można poruszyć każdy nurtujący temat. Co do innych opinii... cennik nie jest najwyższy w Lublinie, a dr nie siedzi z zegarkiem w ręku- wizyta trwa tyle ile potrzeba. Chodzę do dr już kilka lat i mam nadzieję, że będzie mi dane aby prowadził moją ciążę.

Dr Woźniak to świetny specjalista, godny zaufania, delikatny, udziela wyczerpujacych odpowiedzi na kazde pytanie, rozwiewa wszelkie wątpliwości. U doktora lecze się od 5 lat i nigdy sie nie zawiodlam. Nie wzbudza krępacji podczas badania. Polecam 😊