lekarz Sławomir Ząbczyński

Bardzo miły i delikatny przy badaniach on dwie ciąże moje prowadził i mam cudownego synka i córeczkę

Nie polecam Pan doktor wogóle nie robi badań a nie mogę zajść w ciążę nic nie tłumaczy i tylko robił by zabiegi .

Lekarz bardzo miły, sympatyczny. Godny polecenia.

Lekarz bardzo miły, sympatyczny. Godny polecenia.

super lekarz na 5 + plecam sumienny zawsze doradzi dobrze jestem zadowolona bo chodze do niego od klilku lat

Bardzo mało mówi i tłumaczy podczas wizyty.

Bardzo mało mówi i tłumaczy podczas wizyty.

Lekarz bardzo miły, sympatyczny, godny polecenia

Lekarz bardzo miły, sympatyczny, godny polecenia

POLECAM dzięki niemu żyję ja i mój synek, robił wszystko abym szczęśliwie donosiła ciążę, dodam, że nie wziął za to ani grosza

Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Godny polecenia także dla młodych dziewczyn.

Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Godny polecenia także dla młodych dziewczyn.

malo mowi, raz dwa i do widzenia, trzeba sie o wszystko pytac bo sam tylko powie ze wszystko dobrze (ciaza), nawet usg nie chcial zrobic w 37 tyg, powiedzial ze na nastepnej wizycie, a w 39 tyg powiedzial ze nie zrobi usg bo dopieero w 40 sie robi, masakra, a jak bylam na prywatnej wizycie to wszystko zrobil-badania dlyugosci kosci plodu, wody plodowe, dlugosc szyjki, a na publicznej tylko badanie wewnetrzne i koniec. nie polecam

Nie polecam.przez tego pana straciłam 2 synków. 1 poronienie zbagatelizował. w 2 ciązy mówił,że wszystko ok a parę dni po wizycie wody mi odeszły i naturalnie musiałam urodzić martwego synka w 17 tc. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!