lekarz Sławomir Zeman

Laryngolog

Nawracajace anginy, ból głowy i powiększenie węzłów chłonnych szyi, problemy z przełykaniem nawet śliny, a dostaje się diagnozę że to refluks... Wdrożone ziołolecznictwo, dziwne preparaty z żywicy z numerem do konkretnego handlującego tym preparatem handlowca. Kilkukrotne uświadamianie o toksyczności niektórych owoców i mąki pszennej sprawia że człowiek się zastanawia czy trafił do lekarza laryngologa czy gdzie? Brakowało zaleceń do noszenia aluminiowej czapeczki.

Do doktora przyszłam z problemem z gardłem, na który doradził zabieg prostowania przegrody nosowej. Do zabiegu byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ nigdy nie chciałam ingerować w mój wygląd, natomiast lekarz kilkakrotnie zapewniał, ze wygląd nosa się nie zmieni. Po zabiegu widziałam już, ze coś jest nie tak. Minęło 8 miesięcy, a mój piękny szpiczasty nos jest teraz zapadnięty i wygląda zupełnie inaczej. Lekarz mnie okłamał, ze nic się nie zmieni, a ja mu zaufałam, czego OGROMNIE żałuje. Wcześniej czułam się dobrze ze sobą, lubiłam mój wygląd, teraz- jako 23 letnia młoda kobieta nie patrzę już na siebie w lustro, bo czuje się oszpecona przez doktora. W oddychaniu niestety nie odczuwam dużej poprawy, tak jak i problem z gardłem nie ustał. Na wizycie kontrolnej doktor przyznał, że czasami nos się zapada, szkoda, że powiedział to po zabiegu mimo wcześniejszych zapewnien, ze nic się nie zmieni. Następnie w ramach "rekompensaty???" doktor umówił mnie do swojej koleżanki, chirurg plastycznej, która natomiast powiedziała, że ma multum pacjentów po prostowaniu nosa, którzy przychodzą z zapadniętym nosem (sprzeczna informacja). Zaproponowała mi operację nosa za około 25 tyś zł, lecz powiedziała, że tak, czy siak mój nos już nigdy nie będzie wyglądał dobrze :)))). Pozdrawiam 23 letnia studentka.

Fantastyczny lekarz. Otwarty na niekonwencjonalne leczenie. Jeden z niewielu pasjonatów swojej dziedziny. zostałem przyjęty i zaopiekowany. Nie wziął ode mnie ani grosza. To, co mi polecił na moje dolegliwości postawiło mnie na nogi. Polecam i kłaniam się do samej ziemi.

W swojej chorobie (rak wargi i języka) tata miał szczęście trafić na wspaniałych specjalistów, jednym z nich jest Doktor Zeman. Tata przechodził operację w CMR w Bielsku-Białej (nawiasem mówiąc, placówka rewelacyjna) na NFZ. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania i kompetencji Pana Doktora - operacja trwała krotko, obyło się bez powikłań, rana wygląda dobrze, a tata szybko dochodzi do siebie. W dodatku Dr Zeman podczas pobytu taty w szpitalu wykazał się bardzo empatycznym podejściem i troskliwością. To między innymi dzięki niemu, mimo choroby onkologicznej tata nie traci pogody ducha, a cała rodzina jest dobrej myśli. Dziękujemy!!! Oby takich lekarzy było jak najwięcej!

Pan doktor to chyba jakiś żartowniś.Przyjechaliśmy ze synem ze zrobionymi wszystkimi możliwymi badaniami pod kątem zatok ( tomografia,rezonans, dopplerowskie itp) na których przeanalizowanie Panu doktorowi zajęło jakieś może 30 sekund po czym spojrzał i dostrzegając lekkie zasinienia pod oczami syna stwierdził że ma w organizmie pasożyty,może nawet tasiemca, które to są przyczyną owych dolegliwości.Wobec czego zalecił zestaw (z internetu!!,Medi-Flowery) oczyszczającą organizm A1 za bagatela 274 zł bez jakichkolwiek badań na pasożyty gdyż Pan doktor stwierdził że badania takie są niewiarygodne!! Nie wiem komu nabija kieszeń Pan doktor i jakie z tego ma profity ale oczywiście nie zakupiliśmy wynalazków z polecanej strony a trzykrotne badania kału i badanie krwi nie wykazało żadnych pasożytów w organizmie syna. Stracony czas i pieniądze. Nie polecam Pana znachora.

Najlepszy lekarz, jako jedyny nam pomógł! Dziękuję bardzo, dzięki Panu sprawy poszły w najlepszym kierunku

Bardzo dobry i solidny lekarz.Koszt wizyty nie jest drogi,satysfakcja gwarantowana.Oby więcej takich lekarzy a kolejki się zmniejszą.Gorąco polecam Tego specjalistę.Ja jestem zadowolony że trafiłem na takiego laryngologa i bardzo dziękuję.

Dr.Sławomir Zeman to najlepszy fachowiec i wspaniały człowiek, być jego pacjentem to wielkie szczęście. Dziękuję Panie Doktorze że pobyt w szpitalu nie był dla mnie wielką traumą. Wdzięczny pacjent.

Dziękuję Panie Doktorze że pobyt w szpitalu nie był dla mnie
wielką traumą. Wdzięczny pacjent.

Bardzo polecam! Przez tydzień chodziłam po lekarzach i nikt nie chciał mi pomóc przyszłam i bez problemu. :) Po za tym bardzo 'zaplusował' tym, ze zwrócił uwagę nie tylko na problem z jakim przyszłam, ale również dostrzegł 'wadę' jakiej inni w ogóle nie widzieli, pomimo częstych wizyt u doktórów. ;-)

Jestem po usunięciu migdałków lepszego lekarza w bielsku nie znajdziecie polecam wszystkim..!!!!!!1