lekarz Sławomir Zeman

Laryngolog

Najlepszy lekarz, jako jedyny nam pomógł! Dziękuję bardzo, dzięki Panu sprawy poszły w najlepszym kierunku

Bardzo dobry i solidny lekarz.Koszt wizyty nie jest drogi,satysfakcja gwarantowana.Oby więcej takich lekarzy a kolejki się zmniejszą.Gorąco polecam Tego specjalistę.Ja jestem zadowolony że trafiłem na takiego laryngologa i bardzo dziękuję.

Dr.Sławomir Zeman to najlepszy fachowiec i wspaniały człowiek, być jego pacjentem to wielkie szczęście. Dziękuję Panie Doktorze że pobyt w szpitalu nie był dla mnie wielką traumą. Wdzięczny pacjent.

Dziękuję Panie Doktorze że pobyt w szpitalu nie był dla mnie
wielką traumą. Wdzięczny pacjent.

Bardzo polecam! Przez tydzień chodziłam po lekarzach i nikt nie chciał mi pomóc przyszłam i bez problemu. :) Po za tym bardzo 'zaplusował' tym, ze zwrócił uwagę nie tylko na problem z jakim przyszłam, ale również dostrzegł 'wadę' jakiej inni w ogóle nie widzieli, pomimo ...

Po za tym bardzo 'zaplusował' tym, ze zwrócił uwagę nie tylko na problem z jakim przyszłam, ale również dostrzegł 'wadę' jakiej inni w ogóle nie widzieli, pomimo częstych wizyt u doktórów. ;-)

Jestem po usunięciu migdałków lepszego lekarza w bielsku nie znajdziecie polecam wszystkim..!!!!!!1

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bielsko-Biała"?

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Piastowska 15/2
Bielsko-Biała

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe