dr n. med. Sławomir Żółtowski

Ginekolog położnik, USG

Od kilku lat chodzę do dr Żółtowskiego i uważam go za bardzo dobrego specjalistę. Zawsze rzeczowo odpowiada na pytania, tłumaczy w czym jest problem. Fakt - ma dość specyficzny humor, ale dzięki temu nie ma napiętej atmosfery i można czuć się swobodnie.

Widać, że pan doktor zna się na rzeczy, poswięcił mi wystarczająco dużo czasu, jednka nie skupiał się na przyczynach i wyjaśnieniach, nie poganiał, nawet miałam wrażenie, że chętnie by jeszcze ze mną porozmawiał, choć w poczekalni miał tłum pacjentek. Do problemu podchodzi kompleksowo, ale skupia się tylko na tym, z czym się do niego przychodzi - nie pyta o inne kobiece sprawy, np. kiedy była ostatnia cytologia itd. Bardzo dużym minusem był nieadekwatny do sytuacji humor. Pan doktor zdecydowanie przekracza relacje pacjentka-lekarz poprzez swoje niewybredne, rubaszne żarty i komentarze. To może zniechęcić np. wrażlie pacjentki. Ja jednak miałam dobry humor i jakoś to zniosłam, jednak nie zdecydowałabym się na długotrwałą "współpracę" z tym lekarzem.

Jestam bardzo zadowolona z Pana Zoltowskiego swietny specjalista. Potrafi baz owijania w bawelne powiedziec co i jak. Mialam wielu lekarzy ale ten jest najlepszy. polecam

Polecam, spokojny i wie co robi. Jako jedyny zdiagnozował poprawnie moja chorobę oraz poważnie do niej podszedł i przepisał lek który od razu mi pomógł. Wiadomo nie ma ludzi idealnych, każdy może go inaczej odbierać. Ale uważam że jest dobrym ginekologiem. Jeszcze raz polecam.

Sympatyczny, zabawny, dobry specjalista, wesoła atmosfera wizyt, polecam szczególnie do prowadzenia ciąży

Cham i prostak.Tytuł naukowy nic tu nie wskóra.On poprostu tak ma Nie polecam,a wręcz przestrzegam-szczególnie młode i delikatne dziewczyny.Ja jestem w wieku"pana doktora"wiec musiał czuć respekt,ale obserwowałam traumatyczne przeżycia młodych pacjentek po wizycie,zachowaniu,komentarzach tego SPECJALISTY i szczerze Wam odradzam

Cham i prostak.Tytuł naukowy nic tu nie wskóra.On poprostu tak ma

Bardzo nie miły i nieuczciwy. w takim miejscu nie wolno mi pisać dlaczego tak uważam ale nie radze nikomu korzystać z usług tego pana

Doktor bardzo niemiły. Czułam się skrępowana. Podczas usg piersi czułam się niekomfortowo. Nie potrafił rozpoznać problemu oraz nie chciał odpowiedzieć na zadane pytanie(zbył mnie pójściem do innego lekarza). Nie polecam!

świetny, kompetentny i doświadczony lekarz polecam! rzeczowo odpowiada na pytania i mówi o problemach

Do pan adoktora trafiłam z wielkim bólem brzucha w 2009 roku okazało sie po zrobieniu USG że mam torbiel na jajniku wielkości 7-9 cm. Operacja szybka uratowała mi życie... polecam Pana Doktora od tamtej pory regularnie go odwiedzam!!!!