lekarz Solomon Amanuel

dr Solomon jest uprzejmym, szczerym, życzliwym lekarzem. On jako pierwszy powiedział wprost co mi jest ale nie owijając w bawełnę zaczął leczyć. Opowiem krótko moją historię. Wcześniej przewinęłam się przez kilku innych lekarzy(ginekologów), którzy nie potrafili stwierdzić co mi jest. PCOS (zespół policystycznych jajników) powoduje brak miesiączkowania a co się z tym łączy brak owulacji, mam również pęcherzyki na jajnikach oraz prawdopodobnie zapchane jajowody. Pierwszy ginekolog zapisał mi tabletki pod język które nie dały żadnego efektu. Zmieniłam ginekologa a ten zapisał tabletki anty(nie badając mnie!). Zmieniając ginekologa skierowana zostałam na badania do szpitala Raszei w Poznaniu, już tam wykryto u mnie PCO ale ginekolog powiedział, że nie ma się czego obawiać- odsyłając mnie do domu w celu oczekiwania na miesiączkę. Za namową siostry zmieniłam ginekologa. Zostałam znów skierowana na badania tym razem na Polną w Poznaniu. Pani ginekolog podczas poszpitalnej wizyty z wynikami badań stwierdziła, że mam podejrzenie PCOS ale zapisała (sic!) tabletki na cukrzyce!! Oczywiście efekt żaden... dopiero (tak na prawdę przez przypadek) trafiłam do dr Solomona, który również skierował mnie na badania do Trzcianki (najprzyjemniejszy szpital w jakim kiedykolwiek byłam!!), po odebraniu wyników badań udałam się na wizytę i zaczęło się moje leczenie. Od półtora roku "współpracuję" z dr Solomonem i są efekty, biorę leki dzięki którym miesiączkuje (żadne tabletki anty!). Pan Solomon zawsze konkretnie odpowiada na moje pytania(nawet jak do niego dzwonie), dlatego wszystkim dziewczynom, kobietom z całego serca polecam dr AMANUELA SOLOMONA. Wizyta jest prywatna ale zdrowie jest bezcenne!

lekarz z powołania, niezwykle taktowny, kulturalny, niczego nie narzuca, nie ocenia... Życzliwe słowa i troska o pacjentkę wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Polecam Pana doktora.

Jak dla mnie rewelacja! sympatyczny:) zawsze uśmiechnięty:) poświęca mi...nam... tyle czasu ile potrzeba a to że kasuje za wizytę to niestety takie czasy!!!!!! za darmo już dawno umarło!!!!!! każdy chce żyć!! Lekarz godny polecenia:) a te co wypisują negatywy to chyba z choinki się urwały i życzę im powodzenia w poszukiwaniu dobrego ginekologa skoro ten im nie pasuje !!!!!

lekarz ktorego z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie. Bez względu na to czy wizyta jest prywatna czy na kasę chorych lekarz jest bardzo uprzejmy, kompetętny,i troskliwy.Polecam!!!!

lekarz ktorego z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie.

bardzo dobry lekarz.Chodzę do niego do gabinetu w Obornikach. Mam nadciśnienie od początku ciąży. Dr. Solomon poświęca mi bardzo dużo czasu na każdej wizycie ok.45 min. Zawsze dokładnie przeprowadza USG, tłumaczy mi i mężowi wszystko po kolei. Dzięki niemu jestem już w 32 tygodniu ciąży i wszystko jest ok :) Teraz tylko czekać na rozwiązanie. Będę rodzić w Trzciance-świetny szpital i personel. Jedyny minus to koszt wizyty-ale wszyscy ginekologowie tyle kasują prywatnie ale ten lekarz jest wart tego by tyle płacić- kompetentny i dokładny. Także z czystym sumieniem polecam Dr. Solomona :)

doktor Amanuel Solomon jest bardzo dobrym lekarzem polecam go z calego serca...prowadzil moje dwie ciaze i teraz trzecia tez,jest delikatny,potrafi wszystko dokladnie wytlumaczyc i troszczy sie o swoich pacjentow:)) naprawde polecam tego lekarza....

naprawde polecam tego lekarza....

Jest no najlepszy lekarz z jakim w ogóle miałam kontakt. Tłumaczy każde badanie, nawet to, którego w gabinecie nie wykonuje. USG opisuje bardzo szczegółowo, nawet partnerowi. Wszystkich traktuje tak samo. A negatywne opinie wynikają z waszej niewiedzy. Bo ileż razy, drogie panie, było tak, że zbliżał się termin porodu, a z waszych ust płynęły komentarze "za dwa dni termn porodu a oni mi tutaj niec nie robią"? Więcej zaufania dla naszych lekarzy:) Tego akurat z czystym sumieniem polecam!!!

Lekarz w prywatnym gabinecie rewelacja ale tylko prywatnie. Prowadził całą moją ciąże co 3 tyg. płaciłam 150 zł. Jednak w szpitalu przed porodem i w trakcie w ogóle się mną nie interesował. Zero kontaktu, życzliwości i zainteresowania. Położne w szpitalu Trzcianka rewelacyjne- wszystkie zachowują się jakby były opłacone a one są z powołania-uprzejme, miłe pomocne. Dziękuję za opiekę-mój synek ma dzisiaj 8 m-cy:)

Rewelacyjny lekarz z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.Byłam wcześniej u kobiety ginekolog i bardzo negatywnie ta wizytę wspominam w przeciwieństwie do wizyty u dr Solomona.

POLECAM SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLECAM SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!