lekarz Stanisław Aszkiełowicz

Lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny. Wreszcie poczułam, że ktoś zainteresował się moim zdrowiem. Polecam Pana Doktora

Prawdziwy lekarz z powołania, a to w tych czasach rzadkość. Pojawiłam się spanikowana pod drzwiami Pana Doktora bez zapisu z bólem i ograniczoną ruchomością nadgarstka. Pomimo dużej kolejki osób oczekujących, Pan Doktor cierpliwie mnie wysłuchał, obejrzał rękę, dał zalecenia na weekend i w przypadku braku poprawy, kazał wrócić ze skierowaniem w poniedziałek. Po weekendzie od razu USG, orteza i dobrze dobrane leki. Kontuzja wyleczona w niecałe trzy tygodnie, za co jestem Panu Doktorowi niesamowicie wdzięczna. Pełen profesjonalizm i fachowość. Dziękuję.

Bardzo profesjonalny. Wyjątkowo etyczny, konkretny i rzeczowy lekarz. Wysoka kultura osobista i takt.

w ciągu ostatnich paru lat, z różnych przyczyn kilkakrotnie korzystałam z pomocy dr Aszkiełowicza Zawsze byłam fachowo obsłużona, zbadana i z trafnymi diagnozami leczona a ostatnio przyjęta mimo dużej ilości pacjentów, za co szczególnie dziękuje. Jest to również zdanie moich wielu znajomych leczących się u doktora. Całym sercem polecam.

Lekarz oschły, arogancki, nieuprzejmy. Ironiczny i sarkastyczny. Nie jest ani empatyczny ani nie wyczuwa się wiedzy mimo emerytalnego wieku. Nawet nie obejrzał stawu. Widać, ze boi się „ koronawirusa”. Siedziałam 3 metry od doktora przy innym biurku. Kazał wrócić z opisem z rezonansu ( termin na rezonans to 77 dni) wiec mogę sobie dalej z bólem chodzić i mimo czekania 3 miesiące na wizytę wyszłam z niczym … żadnej doraźnej ludzkiej pomocy. Polecam Panu Doktorowi ciepła herbatkę, kapcie i przejście na dawno zasłużona emeryturę ! Przykre, ze musze taka opinie ...

Przykre, ze musze taka opinie wystawić :-(omijajcie szerokim łukiem . Chamstwo nie powinno być tolerowane …

Miałem zarejestrowaną wizytę na godzinę 14:30, dostałem sms o wizycie o godzinie 14:45. Pan lekarz pracuje do godziny 15:00 i informuje o tym wszem i wobec, że przyszedł godzinę szybciej i zostaje godzinę dłużej i nie będzie miał za to zapłacone, rzucając mi hasłem, że jestem "na doczepkę". Przyjął wszystkich, nawet tych zarejestrowanych na późniejszą godzinę (dodam, że rejestrowałem się dużo szybciej i nie było mowy o braku miejsc, zresztą miałem wyznaczoną konkretną godzinę). Zostawił mnie na sam koniec kolejki. Wróciłem do lekarza po wcześniejszym wysłaniu na rezonans. Nadal z bólem, na lekach przeciwbólowych. Po wejściu do gabinetu zostałem pouczony, że mam się nie zbliżać, bo jest koronawirus (mimo, że przed chwilą przepuszczał mnie w drzwiach). To, o co zapytał lekarz to czy boli. Odpowiedziałem mu, że trochę mniej, ale to kwestia leków przeciwbólowych oraz że boli mnie gdy długo stoję w miejscu, a na dodatek zaczęło mnie boleć drugie kolano. Miałem wręczyć doktorowi opis rezonansu, ale do tego potrzebował założyć rękawiczki, więc mówię, że jest jeszcze płyta, w odpowiedzi usłyszałem "proszę mi nie mówić co mam robić! wiem, że tam jest płyta". Ostatecznie płyty nawet nie tknął. Mojego kolana również. Drugim kolanem nawet się nie zainteresował. Oschłe podejście. Lekarz sprawia wrażenie nie zainteresowanego pacjentem i "pracuje" szybko, by jakoś dobrnąć do końca zmiany. Powoduje, że pacjent sam myśli o tym żeby zrezygnować z wizyty. Bardzo nie polecam! Czuję się zlekceważony i muszę się udać do innego specjalisty, gdyż nie wiem nadal jak leczyć, co leczyć. Nie wrócę.

Miałem zaszczyt po raz kolejny skorzystać z opieki dobrego specjalisty ortopedii. Pana doktora Stanisława Aszkiełowicza cechuje; wysoka kultura osobista, wysoka fachowość i znajomość specjalizacji ortopedycznej. Jest lekarzem oddanym, zaangażowanym, znającym kunszt sztuki lekarskiej i umiejetność kontaktu z pacjentem. Organizacja przyjęć i obsługa pacjentów szczególnie w okresie pandemii również godna podziwu. Z przyjemnością polecam Pana doktora innym pacjentom. Z poważaniem Stanisław Rolbiecki

Z poważaniem
Stanisław Rolbiecki

Nieuprzejmy, wręcz złośliwy człowiek, byłam z dzieckiem spóźniona 5 min, nie przyjął nas po pacjencie, który wszedł przed nami (de facto przed czasem), kazał czekać dwie godziny