dr n. med. Stanisław Bajena

Reumatolog, Internista

Pan dr.Bajena powinien byc przykladem dla mlodych lekarzy,zawsze sluzy pomocą i wszystko dokladnie tlumaczy.Takich ludzi i lekarzy bardzo rzadko sie spotyka .Naprawdę dobry specjalista, godny polecenia.Pozdrawiam.

Bardzo mily i troskliwy lekarz.Powierzylam mu opieke nad moja 88 lat mama.Wiesia z Kanady

Proszę uważać na tego lekarza! W roku 2009 lekarz ten był na prywatnej wizycie u moje św. pamięci babci, został zawołany, gdyż babcia zasłabła i od paru dni nie była w stanie wstać z łóżka. Lekarz wykonał EKG, a następnie stwierdził, że babci nic poważnego nie jest. Uspokoił mnie i moją mamę i wysłał mnie do apteki po leki nasercowe dla babci. Parę godzin później babcia dostała zapaści, wezwałyśmy pogotowie, babcię zabrali do szpitala, gdzie w nocy zmarła. lekarz w szpitalu dziwił się, czemu tak późno babcia była przewieziona do ...

Proszę uważać na tego lekarza!
W roku 2009 lekarz ten był na prywatnej wizycie u moje św. pamięci babci, został zawołany, gdyż babcia zasłabła i od paru dni nie była w stanie wstać z łóżka. Lekarz wykonał EKG, a następnie stwierdził, że babci nic poważnego nie jest. Uspokoił mnie i moją mamę i wysłał mnie do apteki po leki nasercowe dla babci. Parę godzin później babcia dostała zapaści, wezwałyśmy pogotowie, babcię zabrali do szpitala, gdzie w nocy zmarła. lekarz w szpitalu dziwił się, czemu tak późno babcia była przewieziona do szpitala. A to za sprawa dr. Bajeny, który POWINIEN BYŁ ODRAZU ZŁAPAC ZA SŁUCHAWKĘ I DZWONIC PO POGOTOWIE, OKAZAŁO SIE, ŻE BABCIA MIAŁA BARDZO SILNE ZAPALENIE PŁUC. BAJENA NAWET NIE WYKRYŁ ZAPALENIA PŁUC! sTRZESZCIE SIĘ TEGO LEKARZA. To bardzo smutna historia o której nawet po latach nie jestem w stanie pisać ze spokojem. Ostrzegam wszystkich...
Co więcej, lekarz nie wydał mi reszty za wizytę ze 150zł wizyta miała kosztować 120zł, grzecznościowo nie prosiłam o ta resztę.

Bardzo miły człowiek, kompetentny lekarz, posiada dużą wiedzę medyczną i wykazuje zainteresowanie stanem zdrowia pacjemta. IZ

Duża wiedza i dobry kontakt z pacjentem, wszystko tłumaczy, polecam

Duża wiedza i dobry kontakt z pacjentem, wszystko tłumaczy, polecam

Spotkanie z dr. Stanisławem Bajeną wspominam jak najlepiej. To wyjątkowo uprzejmy lekarz, o wysokiej kulturze osobistej, a przy tym znakomity lekarz. Dobry człowiek, któremu od razu zaufałem. Cierpliwie wyjaśnia schorzenie, wyczerpująco odpowiada na pytania, nie spogląda na zegarek - mnie przyjął po godzinach pracy. To typ przedwojennego lekarza z powołaniem. Polecam.

Leczę się od doktora Bajeny około 30 lat z nadwzwyczjnym skutkiem. To jemu zawdzięczam, że w wieku 86 lat poruszam się sprawnie i bez bólu, choć co jakiś czas choroby reumatyczne atakowały mnie ostro. Najwyższe uznanie i serdeczne podziękowanie.

Korzystam z porad Pana Doktora już wiele lat, jest dla mnie jak najlepszy przyjaciel i zaufany specjalista. Świetny lekarz, zapewne z powołania, wszechstronny i tylko taki lekarz może być tytułowany jako LEKARZ RODZINNY. Wspaniały Człowiek.

Naprawdę dobry specjalista, godny polecenia.

Naprawdę dobry specjalista, godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz, mądry, z olbrzymim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze pomocny. Odpowie na każde pytanie, nie pozostawia pacjenta z wątpliwościami. Wart polecenia pod każdym względem.