Stanisław Bartliński

Bardzo dobry lekarz.Jest bardzo uprzejmy potrafi wszystko na spokojnie wytlumaczyc.Odpowiada na kazde zadane pytanie.Przy kazdej wizycie Pan Doktor poswieca kazdej pacjentce duzo czasu.Wzor lekarza!!

Bardzo empatyczny lekarz, wczuwający się w pacjenta, mający niezwykłe podejście. Polecam z serca.

Po roku starania się o dziecko, doktor cały czas mówił, że za dużo o tym myślę, i że ja to bym chciała wszystko sobie zaplanować (tak jakby inni nie planowali dzieci). Mając problemy z nawracającymi bakteriami, nie umiał mi pomóc "rozkładając ręce" i nie dowierzając mi, że mam jednego partnera (męża) żartował sobie, że muszę zdradzać męża. Nie było mi do śmiechu, gdyż nawracające bakterie naprawdę źle działały na moją psychikę, gdyż czułam się bezradna i nie wiedziałam jak temu zaradzić. Nie doradził co zrobić żeby bakterie nie wracały, Po moich pytaniach na temat zrobienia szczepionki na konkretną bakterię, twierdził że nic mu na ten temat nie wiadomo, żeby można było zrobić coś w kierunku profilaktyki, czyli spowodowania aby organizm sam zaczął walczyć z baterią - kpina!!! Po bezskutecznych próbach (już 2 letnich) nawet nie zaproponował zrobienia podstawowych badań mi, czy też mężowi dot. nasienia. Na moje błaganie przepisał mi leki hormonalne, aby zwiększyć owulację, nie mówiąc nic, ze powinnam co miesiąc monitorować owulację poprzez USG, czy dobrze reaguję na leki i czy nie robią się cysty. Tak naprawdę, to bałam się już do niego chodzić, bo on spowodował we mnie lęk mówienia o tym, że pragnę drugiego dziecka, bo dla niego mówienie i planowanie dziecka jest chyba czymś nienormalnym. W ogóle nie potrafi wesprzeć psychicznie kobiety, która ma problem z zajściem w ciążę. Nie polecam go.

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim.

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim.

lekarz godny zaufania,miły,pogodny.wszystko wytłumaczy

lekarz godny zaufania,miły,pogodny.wszystko wytłumaczy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie