Stanisław Bartliński

Mój synek, czwarte dziecko urodzone przez CC dostał drugie imię Stanisław po lekarzu, który pomógł jemu i rodzeństwu przyjść na świat, bez stresów dla mnie natomiast z dużym profesjonalizmem. Dziękuję jeszcze raz Panu Doktorowi.

Podczas prowadzenia mojej wyczekanej po leczeniu niepłodności ciąży Pan Doktor na każdej wizycie był empatyczny, wykazywał się dużą wiedzą i profesjonalizmem, potrafił rozwiać na spokojnie wszelkie moje obawy.Zanim trafiłam do niego przebrnelam przez wielu lekarzy i dopiero jemu zaufalam w 100%.W szpitalu podczas CC wykonanej przez niego czułam się bezpiecznie,rozladowywal stres w trakcie zabiegu i ogólnie dzięki niemu wspominam poród i pobyt w szpitalu bardzo pozytywne.Przyszedł do mnie na sale zapytać jak się czuję, czułam się zaopiekowana i nigdy nie zapomnę tych pięknych chwil. Pozdrawiam serdecznie najlepszego ginekologa jakiego znam.

Bardzo dobry lekarz.Jest bardzo uprzejmy potrafi wszystko na spokojnie wytlumaczyc.Odpowiada na kazde zadane pytanie.Przy kazdej wizycie Pan Doktor poswieca kazdej pacjentce duzo czasu.Wzor lekarza!!

Bardzo empatyczny lekarz, wczuwający się w pacjenta, mający niezwykłe podejście. Polecam z serca.

Po roku starania się o dziecko, doktor cały czas mówił, że za dużo o tym myślę, i że ja to bym chciała wszystko sobie zaplanować (tak jakby inni nie planowali dzieci). Mając problemy z nawracającymi bakteriami, nie umiał mi pomóc "rozkładając ręce" i nie dowierzając mi, że mam jednego partnera (męża) żartował sobie, że muszę zdradzać męża. Nie było mi do śmiechu, gdyż nawracające bakterie naprawdę źle działały na moją psychikę, gdyż czułam się bezradna i nie wiedziałam jak temu zaradzić. Nie doradził co zrobić żeby bakterie nie wracały, Po moich pytaniach na temat zrobienia szczepionki na konkretną bakterię, twierdził że nic mu na ten temat nie wiadomo, żeby można było zrobić coś w kierunku profilaktyki, czyli spowodowania aby organizm sam zaczął walczyć z baterią - kpina!!! Po bezskutecznych próbach (już 2 letnich) nawet nie zaproponował zrobienia podstawowych badań mi, czy też mężowi dot. nasienia. Na moje błaganie przepisał mi leki hormonalne, aby zwiększyć owulację, nie mówiąc nic, ze powinnam co miesiąc monitorować owulację poprzez USG, czy dobrze reaguję na leki i czy nie robią się cysty. Tak naprawdę, to bałam się już do niego chodzić, bo on spowodował we mnie lęk mówienia o tym, że pragnę drugiego dziecka, bo dla niego mówienie i planowanie dziecka jest chyba czymś nienormalnym. W ogóle nie potrafi wesprzeć psychicznie kobiety, która ma problem z zajściem w ciążę. Nie polecam go.

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim.

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim.

lekarz godny zaufania,miły,pogodny.wszystko wytłumaczy

lekarz godny zaufania,miły,pogodny.wszystko wytłumaczy

Wspaniały lekarz i człowiek z ogromną wiedzą i intuicją oraz z poczuciem humoru.

swietny lekarz! polecam ma podejscie do pacientki polecam

swietny lekarz! polecam ma podejscie do pacientki polecam

Czy moze mi ktoras z Was powiedziec kiedy on przyjmuje na Konczycach tzw dni i godziny jego urzedowania i ile bierze za wizyte. Dziekuje