lekarz Stanislaw Bodnar

Lekarz rodzinny, Internista

Witam, jestem pacjentka dr Bodnara Jestem zadowolona z przebiegu wizyt Dr ma czas dla pacjenta i na diagnoze i na rozmowe. Serdecznie go pozdrawiam.

rzeczowy, uprzejmy lekarz, ma czas zeby porozmawiac z pacjentem i wytlumaczyc pewne sprawy

zrobil sie z niego burak zamiast zajac sie pacjetem czyli mna pisal sobie przez cala wizyte sms-y

Doktor rzetelnie wykonuje swoją pracę.Jest uprzejmy, zainteresowany problemem z jakim pacjent przychodzi. Jestem bardzo zodowolony z opieki Doktora, a chodzę do Niego kilkanaście lat.

Pan dr jest kompetentny i uprzejmy dla pacjentów.

Pan dr jest kompetentny i uprzejmy dla pacjentów.

Lekarz jest nieobecny pod czas wizyty zdarzyło się pisanie esemesów trzeba kilka razy prosić o receptę w końcu wychodzi się bez tej recepty ponieważ jest rozkojarzony,od dłuższego czasu członek mojej rodziny chodził na konsultacje z powodów duszności lekarz zrobił ekg i to wszystko zamiast wysłać do specjalisty obecnie jest po zawale wystąpiły dalsze komplikacje a lekarz powiedział przepraszam pół Żagania nie najlepiej komentuje pracę doktora ale nikt z tym nic nie robi...

sympatyczny, cierpliwy i mysle ze kompetentny lekarz

sympatyczny, cierpliwy i mysle ze kompetentny lekarz

Podczas wizyty pisanie sms, dzwonienie. Lekarz robi wszystko tylko nie zajmuje się pacjentem podczas wizyty. Wiedzę dr może i ma jednak brakuje podejścia do pacjenta. Odradzam

Pan doktor jest bardzo miłym lekarze który dobrze spełnia swój zawód.pozdrawiam serdecznie

Jest bardzo dobrym lekarzem pierwszego kontaktu,polecam go pacjentom.Z poważaniem Jerzy