dr n. med. Stanisław Bural

1,8
1,9
2,4
1,8

Pan doktor szybko rozwiał moje obawy, perfekcyjnie usunął znamię .Zasugerował postępowanie co do dalszego leczenia . Uprzejmy i fachowy.

Znakomity lekarz, kompetentny i co najważniejsze - jego leczenie jest skuteczne, co w przypadku chorób alergicznych nie jest oczywiste. Dba o komfort pacjentów, stosuje najnowsze metody, ale również i stare, sprawdzone receptury - zawsze z dobrym skutkiem

Żenada, wypisał zaświadczenie w dwie minuty i podziękował. Nie polecam nikomu, chyba ze ktoś lubi wydawać pieniądze.

Pan nawet nie spogląda na wyniki, tylko ciach wypisuje zaświadczenie w ciemno 80zl skasowane, i nastepny prosze!

Z dr. Buralem miałam nieprzyjemność spotkać sie dwukrotnie. Pierwszy raz byłam na wizycie jeszcze jako nastolatka z grzybica paznokcia i brodawka na stopie. Doktor przypisał mi leki przeciwgrzybiczne, których dawkowanie rozpisal na pół roku. Po kilku miesiącach zapomniałam wziąć tabletek w ustalonym terminie i takim sposobem skończyłam kuracje wcześniej (oczywiście nie dała efektów). Zabawa zaczęła sie po drugiej wizycie do której doszło kilka lat pózniej. Kiedy wytłumaczyłam doktorowi, ze byłam młoda, głupia i niesystematyczna, jeśli chodzi o branie leków ten na mnie naskoczyl. Po kilkuminutowej tyradzie pan doktor nawet nie był łaskaw spojrzeć na moja stopę czy paznokieć, tylko przypisał mi dokładnie te same leki, co wcześniej, mimo ze minęło kilka lat i mój stan zdążył sie pogorszyć. Wizyta trwała niecałe 5 minut, lekarz sprawiał wrażenie oburzonego, nawet mnie nie zbadał, ale pieniążki za wizytę zapłacone, wiec on chyba nie miał sobie nic do zarzucenia. Nie polecam, doktor nie ma w zwyczaju nic tłumaczyć i jak widać nawet spojrzenie na objawy okazało sie ze strony doktora zbyt dużym poświęceniem.

Niestety lekarz zawiódł mnie w stu procentach. Poświęcił mi 5 minut, w tym czasie wystawił diagnozę, która bardzo mnie zaniepokoiła (grzybica). Zapisał mi leki za ponad 200 złotych. Po 2 tygodniach leczenia moja skóra wyglądała 50 razy gorzej. Poszłam do innej lekarki, skierowała mnie na badanie, które wykazało, że wcale tej choroby nie mam. Pod każdym względem nie polecam!

Informację o lekarzu przekazuję anonimowo.

Informację o lekarzu przekazuję anonimowo.

Jak najbardziej polecam lekarza, miły,serdeczny, zna się na tym co robi. Ja szukałam bardzo długo dobrego lekarza bezskutecznie aż trafiłam do dr Bural. Dalej korzystam z Jego wiedzy i ufam w 100 %. Jak najbardziej polecam. Chodzę do niego od roku i nigdy się nie zdarzyło ,aby Go nie było czy się spóźniał, ktoś wypisuje jakieś fanaberie.

2 razy miałam do czynienia z tym lekarzem i zdecydowanie nie polecam go nikomu, pan Bural najwyraźniej nie lubi kobiet bo odnosił sie do mnie w ordynarny i lekceważący sposób, poza tym przychodzi do przychodni kiedy chce i wychodzi kiedy chce mimo że na tablicy wyraznie napisane w jakich godz powinien przyjmowac. widać że zamiast leczyć woli liczyć pieniądze, gdy przyszłam z problemem to wyslal mnie do 2 innych lekarzy (oczywiscie w swojej przychodni by zarobil kase, 80zl kazda kolejna wizyta) po czym kaze wracac z wynikami ktorych nawet nie oglada (polozylam mu wyniki na biurko to je rzucił w moją stronę twierdzac że go nie obchodza) i dopiero przypisuje leki czy daje zaswiadczenia. szczytem wszystkiego było gdy przyszłam do niego z przewklekłym zapaleniem migdałków to stwierdzil że na pewno mam wirusa hiv i ze mam isc do laboratorium (oczywiscie w jego przychodni) i zrobić test. szczy chamstwa i arogancji, mam nadzieje że moja opinia bedzie przestroga dla innych pacjentów by tego lekarza omijali z daleka.

Powinien być Burak. I po co przychodzicie do niego?

Powinien być Burak. I po co przychodzicie do niego?