lekarz Stanisław Drelichowski

Chirurg ogólny, Radiolog, USG

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.

Naprawdę świetny specjalista i zupełnie normalna osoba, która wszystko wytłumaczy.

Bardzo kompetentny lekarz,szczegółowo wytłumaczył mi na czym polega zabieg embolizacji i choć bardzo się bałam, to zdecydowałam się na ten zabieg.Opiekował się mną po zabiegu wykonując m.in. pomiary zmniejszających się mięśniaków i obserwując mój powrót do zdrowia.Oprócz fachowości tego lekarza cechuje: odpowiedni i szalenie uprzejmy,miły stosunek do pacjenta.

Świetny specjalista, dobrze wyszkolony i bardzo uprzejmy. Wykonał mi embolizację mięśniaka x2. Dziękuję za okazanie serca :)

Wspaniały lekarz zajmujący się kompleksowo problemem majacy zawsze czas i cierpliwość pomuc drugiemu pomimo prywatneju wizyty pieniądze nie są najważniejszą żeczą dla niego on zajmuje się pacjentem i jego chorobą polecę go każdemu potrzebującemu pomocy

doskonały lekarz- myslałam ,że tacy lekarze już nie istnieją- a jednak- wspaniały diagnosta, z poczuciem humoru, kompetentny, fachowy - polecam