dr n. med. Stanisław Dulkodr n. med. Stanisław Dulko - zdjęcie profilowe

dr n. med. Stanisław Dulko

Seksuolog

Jestem seksuologiem, również seksuologiem dziecięcym z ponad 25-letnią praktyką. Posiadam wiele specjalistycznych certyfikatów w tym certyfikat superwizora seksuologa, seksuologa klinicznego, sądowego, edukatora seksuologicznego, a także Brytyjski Certyfikat Seksuologa. Doświadczenie kliniczne zdobywałem m.in. w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii w Warszawie, SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie i wielu, wielu innych Poradniach i Klinikach psychiatryczo – seksuologiczn...

Nigdy nie spotkałam lekarza który na zadane przez siebie pytanie sam udziela odpowiedzi. Pan dr nie słucha, i to jest przerażające. Zakłada, że wszystko wie najlepiej. Niczego nie tłumaczy, nie odpowiada na pytania, nie interesuje się tym co pacjent ma do powiedzenia. Żenująca wizyta i dramatyczny poziom komunikacji. Szczerze odradzam!

Szczerze odradzam!

Lekarz szybko obalił krążące po internecie mity na temat terapii. Szczegółowo wyjaśnił metody i koszt jej poszczególnych elementów. Wszystko to w przyjaznej atmosferze. Oczywiście kosztuje to pieniądze(odwołując się do oburzenia w innych opiniach), jednak przed narzekaniem na koszta warto zadać sobie pytanie co na tym świecie jest za darmo. Na NFZ terminy są o rok do przodu, a profesjonalizmu i chęci pomocy tam szukać na próżno. Ubezpieczenia zdrowotnego nie mam już od dawna - szkoda pieniędzy na wspieranie tego bałaganu. Dziękuję, Panie Doktorze. Z dnia na dzień czuję się coraz ...

Dziękuję, Panie Doktorze. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej.

Pan Dulko niewiele rozmawia z pacjentem nie wiem jak w ogóle może postawić diagnozę w 5 minut. Zleca mnóstwo badań za mnóstwo pieniędzy.. z których niewiele wynika. Wizyty nie trwają dłużej niż 15minut! TAK naprawdę dużo kasy za nic, mam wrażenie że wszystkim gada to samo bo powtarza te same teksty non stop.

Na spotkaniu z doktorem , byliśmy razem z mężem , mimo początkowych wątpliwości nie żałuję że poszliśmy , otrzymaliśmy wsparcie i zrozumienie naszych problemów. Atmosfera spotkania sprzyjała leczeniu, bardzo polecamy miejsce (PsychoMedic.pl) za profesjonalizm i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

jest dobry,zna się na fachu ,swojej dziedzinie.

jest dobry,zna się na fachu ,swojej dziedzinie.

polecam wszystkim komu ta pomoc jest potrzebna

polecam wszystkim komu ta pomoc jest potrzebna

Przy spotkaniu pierwszym i podaniu ręki spytał czy "jestem przygotowany finansowo na wizytę" , czuć że liczy się tylko kasa. Raczej radzę innych specjalistów poszukać.

Widać że chce tylko zarobić a nie pomóc drugiemu człowiekowi... No ale cóż już nigdy więcej nie pójde do niego

doskonały lekarz, zna się na problemach pacjentów. czas faktycznie goni, ale z calego serca polecam.

miły, kompetentny, stara się pomóc, chociaż miałem wrażenie, ze czas go trochę goni