lekarz Stanisław Golowski

Neurolog

Bardzo miły i kompetentny specjalista, pełen empatii i cierpliwości w stosunku do pacjenta. Potrafi wyczerpująco i bez pośpiechu, odpowiadać na pytania. Z czystym sumieniem, polecam Pana doktora.

Tragedia, mój tata dzięki niemu już by nie żył. Po przywiezieniu go do szpitala z zanikiem pamięci oraz brakiem słów - (tata przestał mówić) - nawet nie polecił wykonać tomografu , który w szpitalu jest i w poniedziałki (bo wtedy tata znalazł się w nazwijmy to szpitalu ) jest czynny. Oddział Neurologi i to jak zajęli się moim tatą nadaje się tylko do przedstawienia w telewizji.TVN Fakt. Tragedia , Tragedia.

nieprzyjemny lekarz moim zdaniem nie zna się na leczeniu chorych

nieprzyjemny lekarz moim zdaniem nie zna się na leczeniu chorych

Nie polecam PRZYJMUJĄC MNIE(BARDZO NIECHĘTNIE) NA IZBIE PRZYJĘĆ Z ZAWROTAMI GŁOWY I NIEMOŻNOŚCIĄ UTRZYMANIA RÓWNOWAGI LEKARZ POWIEDZIAŁ DO MNIE PROSZĘ NIE UDAWAĆ!!!!!!!!!! STWIERDZIŁ IŻ MÓJ GUZ JEST NIEOPERACYJNY JAK SIĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO W KLINICE NA BOTANICZNEJ WSZYSTKO W SZPITALU W PROSZOWICACH LEŻAŁAM 5 GODZIN ZANIM ŁASKAWIE PRZYSZEDŁ MNIE PRZEBADAĆ.

pan doktor jest bardzo kompetentny, działa natychmiastowo, bardzo dobrze zajmuje się pacjentem, ja nie mogę powiedzieć na niego ani jednego złego słowa.. po prostu genialny lekarz i wspaniały specjalista!

Bardzo dobry lekarz, jest strasznie zabiegany ale to wynika z poświęcenia w niesieniu pomocy innym. Kulturalny i rzeczowy. W sprawach beznadziejnych potrafi wytlumaczyć na czym polega problem, stara sie w miare swoich mozliwosci wesprzec rodzine chorego. Kompetentnie odpowiada na pytania. polecam!

Nie wiem kto wcześniej tak oceniał tego lekarza,może on sam.Pacjenta potraktowali okropnie,zostawili na pastwę losu bez badań i nie podejmując żadnych działan wobec niego,do tego SPYCHOLOGIA,kłamstwa i dosłownie w odczuciu dla mnie Pan Doktor myśli że ma do czynienia z "debilami" i opowiada niestworzone historie.Stanowczo nie polecam!

normalny człowiek,kompetentny ,uczciwy,wiarygodny

normalny człowiek,kompetentny ,uczciwy,wiarygodny

Świetny Lekarz!! Kompetentny, ludzki, konkretny.BARDZO polecam!!

Świetny Lekarz!! Kompetentny, ludzki, konkretny.BARDZO polecam!!

świetny fachowiec,człowiek "z zasadami" o.k

świetny fachowiec,człowiek "z zasadami" o.k