Stanisław Hać

Chirurg ogólny

Mam 57 lat.Zachorowałam na raka trzustki z naciekiem na pień trzewny i żyłę wrotną tak samo jak moja mama 12 lat temu.Mama nie była operowana i niestety zmarła,a moje rokowanie też było złe.Pan dr Hać podjął się operacji mojego raka uczciwie przedstawiając szanse i zagrożenia.Na szczęście u mnie operacja się udała.Jestem piąty tydzień po operacji, mam nowe życie .Wybieram się jutro do Pana doktora z wynikiem tomografu po operacji i będę prosiła o dalszą opiekę pooperacyjną tym razem.Mam nadzieję, że wyrazi zgodę.

Absolutnie genialny lekarz i przede wszystkim chirurg. Pan Doktor Hać wykonał zabieg usunięcia nowotworu złośliwego trzustki, którego inni znani chirurdzy w Polsce nie chcieli się podjąć określając guz jako nieoperacyjny. Dokonał ogromnego cudu, podarował mi drugie życie. Nie ma takich słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność. Niezwykły człowiek, wspaniały fachowiec!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr

Tczew
Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława