lekarz Stanisław Jarmuda

Lekarz rodzinny

Był moim lekarzem rodzinnym przez 3 lata. Byłam bardzo zadowolona -niestety zmienił poradnię Pewnie ja tez zmienie..

MOJE DZIECI I WNUKI A TAKŻE MY- DZIADKOWIE CZULISMY SIĘ PRZY TYM LEKARZU BEZPIECZNI !!!! WYSŁUCHANI !!! PODNIESIENI NA DUCHU!!! POCIESZENI!!! OTOCZENI OPIEKĄ!!!!

Do Pana doktora trafiłam z moim dzieckiem z polecenia. To jest lekarz z powołania. Do tej pory nikt nie potrafił pomóc mojemu maleństwu albo zwyczajnie nie starał się. Trafnie postawiona diagnoza i skutecznie wyleczone objawy chorobowe. POLECAM!!!!

Pan Doktor jest niesamowicie kompetentnym lekarzem. Jest świetnym specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej, a także wybitnie skutecznym specjalistą w dziedzinie dermatologii. Ponadto Pan Doktor ma genialne podejście do pacjentów i wielkie zdolności interpersonalne. Ustawicznie polecam Pana Doktora wszystkim moim znajomym.

BARDZO KOMPETENTNY PAN DR!!!POLECAM, PROFESJONALNIE PODCHODZI DO PACJENTA.Wykazał się dużą wiedzą dotyczącą mojego problemu.POLECAM!!!Przyjmuje przy GROCHOWSKIEJ.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Poznań"?

NZOZ SALVITA
OS. LECHA120