lekarz Stanisław Jarmuda

Lekarz rodzinny

Był moim lekarzem rodzinnym przez 3 lata. Byłam bardzo zadowolona -niestety zmienił poradnię Pewnie ja tez zmienie..

MOJE DZIECI I WNUKI A TAKŻE MY- DZIADKOWIE CZULISMY SIĘ PRZY TYM LEKARZU BEZPIECZNI !!!! WYSŁUCHANI !!! PODNIESIENI NA DUCHU!!! POCIESZENI!!! OTOCZENI OPIEKĄ!!!!

Do Pana doktora trafiłam z moim dzieckiem z polecenia. To jest lekarz z powołania. Do tej pory nikt nie potrafił pomóc mojemu maleństwu albo zwyczajnie nie starał się. Trafnie postawiona diagnoza i skutecznie wyleczone objawy chorobowe. POLECAM!!!!

Pan Doktor jest niesamowicie kompetentnym lekarzem. Jest świetnym specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej, a także wybitnie skutecznym specjalistą w dziedzinie dermatologii. Ponadto Pan Doktor ma genialne podejście do pacjentów i wielkie zdolności interpersonalne. Ustawicznie polecam Pana Doktora wszystkim moim znajomym.

BARDZO KOMPETENTNY PAN DR!!!POLECAM, PROFESJONALNIE PODCHODZI DO PACJENTA.Wykazał się dużą wiedzą dotyczącą mojego problemu.POLECAM!!!Przyjmuje przy GROCHOWSKIEJ.

Polecam tego lekarza, bardzo miły, kompetentny. Poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu, tłumaczy wszystko. Ma się poczucie tego, że komuś na nas zależy!!

Bardzo mi sie podoba podejście do pacjenta, cierpliwy, spokojnie wysłuchuje i tłumaczy. Nie mam poczucia że przeszkadzam . Mam nadzieję ze nadal będzie przyjmował na grochowskiej i ze z biegiem lat nabierze jeszcze większego doświadczenia, gdyż jak mniemam po wyglądzie jest na początku swojej kariery zawodwej.

Bardzo miły, sympatyczny i potrafi wysłuchać pacjenta. Byłam w gabinecie przy ul Grochwoskiej.