lekarz Stanisław Jeziernicki

Polecam. Chirurg naczyniowy. Sympatyczny i uprzejmy. Uważnie wysłucha, dokładnie zbada. Nadmiernie nie straszy ale i nie lekceważy objawów. Przedstawi opcję na teraz i ewentualnie na przyszłość.

Dr Stanisław Jeziernicki jest najlepszym chirurgiem! W szpitalu w Łosicach ocalił mojemu tacie nogę, którą w szpitalu w Siedlcach przygotowywali do amputacji i mówili, że nie da się jej uratować. Minął prawie rok od operacji (bardzo ciężkiej) a noga taty jest dobrze ukrwiona. Nawet inni lekarze mówili, że to jest cud.

Profesjonalny, kulturalny lekarz. Takich jest już coraz mniej. Bardzo duża wiedza. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, interesuje się, pamięta. Polecam z całego serca. Dobry człowiek i lekarz.

Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i profesjonalnym lekarzem. Podjął się leczenia mojej Mamy, gdy inni nie dawali szans. Dziękuje bardzo i gorąco polecam. Duża wiedza, umiejętności i prawdziwa klasa.

Świetny lekarz, uprzejmy, taktowny, sympatyczny i kompetentny -uratował mojemu tacie życie operując pękniętego tętniaka aorty brzusznej.

Kompetentny, bardzo uprzejmy,ma czas dla pacjenta.Jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie polecam.

Godny polecnia, w końcu właściwy, kompetentny lekarz.

Godny polecnia, w końcu właściwy, kompetentny lekarz.

Dobry naczyniowiec. Nie patrzy na zegarek. Polecam.

Dobry naczyniowiec. Nie patrzy na zegarek. Polecam.

Dobry lekarz - lubiany. Sympatyczny człowiek i świetny fachowiec. Szczery, wie co mówi i zrozumiale tłumaczy pacjentowi. Polecam.

zdecydowanie polecam.Chirurg który po zabiegu interesuje się pacjentem.

zdecydowanie polecam.Chirurg który po zabiegu interesuje się pacjentem.