lekarz Stanisław Krupiński

Kompetenty, prowadzil moja ciąże ,wszystkie wątpliwości czy pytania wyjaśniał.Owszem mówi trochę nie wyraźnie ale jak dla mnie najlepszy lekarz.

Ogólnie nie polecam tego lekarza. Nie podoba mi się jego stosunek do pacjentki oraz to że nie można zrozumieć co mówi, bo mówi niewyraźnie pod nosem i za każdym razem musiałam pytać się co właściwie powiedział, co było bardzo krępujące. Nie zdążyłam usiąść na fotelu, napomknęłam o suchości w pochwie i od razu miałam zdiagnozowaną infekcję, na którą przepisano mi leki - nadmienię że był to 11 tydzień ciąży co potwierdził inny lekarz oraz który także wykluczył infekcję. Nie założono mi ani karty ciąży, ani nie zmierzono ciśnienia, ani nie skierowano na badani krwi o które bardzo prosiłam ze względu na złe samopoczucie i codzienne wymioty, a wszystko dlatego iż nie zgodziłam się na USG za 60zł, które podobno bezpłatnie przysługuje dopiero od 12 tygodnia ciąży - po prostu nie miałam tych pieniędzy przy sobie, idąc do gabinetu państwowego nie przyszło mi do głowy zabierać takiej kwoty ze sobą na wypadek że będę musiała za coś zapłacić. Bez badania USG potwierdzającego ciąże p Krupiński odmówił wypisania skierowania na badanie krwi, chociaż 5 minut wcześniej podczas badania na fotelu potwierdził ' malutką' ciążę, która jeszcze tego samego dnia w innym gabinecie została potwierdzona na 11 tydzień i 3 dni!!! Niesmak i żal jeszcze pozostał. Skoro doktor musi motywować użycie sprzętu w placówce państwowej, jak to wygląda podczas wizyt prywatnych podczas których doktor używa wciąż tego samego sprzętu? Dla kogo ten sprzęt tam jest? Dla wybrańców wizyt prywatnych? W tym gabinecie moja noga już więcej nie postanie.

Lekarz bardzo uprzejmy. Czasem lubi zażartować. Prowadzi moją ciążę od 10 tygodnia. Robi mi masę badań i cały czas pyta czy aby nic się nie dzieje. Na usg wszystko pokazuje i tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona i polecam go innym kobietom. Moim zdaniem jego wielką zaletą jest to że jest bezpośredni, bo jeżeli pacjentka o siebie nie dba to on jej napewno o tym powie. Chciałabym jeszcze zaznaczyć że chodzę do niego państwowo a nie prywatnie.

Odradzam tego lekarza potraktował mnie bardzo niegrzecznie będę składała skargę w tej sprawie.Na samym początku usłyszałam że zachowuję się jak stuletnia babcia.Jestem 10 miesięcy po porodzie,pan doktor nazwał mnie leniuchem,że mam słabe mięśnie brzucha jak robił mi usg zacytował widzę strach w pani oczach,na szczęście okazało się że jest wszystko w porządku.A na zapalenie jakie mam powiedział i co pewnie męża wina jak zawsze.Czuję się urażona i nie zamierzam tego tak zostawić.Uważam że teksty były nie na miejscu.Jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

moim zdaniem to nie lekarz tylko swinia! nikomu go nie polecam . lerzala ze mna w szpitalu kobieta ktora poronla po wypisanych przez niego lekach. ja te same leki dostawalam u innego lekarza na normowanie okresu. za to mnie po ostatniej wizycie potraktowal jak śmiecia. a skierowanie na jakie kolwiek badania dostalam w polowie ciazy. jaa na miejscu tej kobiety bym go zaskarzyła

To kochany, ciepły człowiek, któremu zależy na Twoim ZDROWIU bardziej, niż Tobie samej.

Lekarz godny polecenia :)miły, uprzejmy, tłumaczy odpowiednio chorobę.

Lekarz godny polecenia :)miły, uprzejmy, tłumaczy odpowiednio chorobę.

W@itam wszystkie kobietki. Właśnie wróciłam od Pana Krupińskiego.Była to moja druga wizyta u ginekologa zarazem pierwsza u pana.I powiem Wam że jestem bardzo zadowolona.Pierwszy raz jak byłam u ginekologa miesiąc temu kobieta lekarz zbadała mnie tylko na fotelu stwierdzając,ze jest wszystko w porzadku.Natomiast Pan Krupiński zapytał mnie o wszystko , dokładnie. Był miły. Natomiast kiedy przyszła kolej na badanie na fotelu odrazu zobaczył że mam jakieś zakażenie . Jestem bardzo zadowolona i od tej pory będę tam chodzić :)Pozdrawiam

Doktor prowadził moją wcześniejszą ciążę i wszystko przebiegało tak jak być powinno. Zresztą nawet na zwyczajnym usg już w 16 tc dobrze określił płeć dziecka:)Dawał rady co do witamin, spożywanych pokarmów i ogólnego sampopoczucia. Ze zwolnieniem do pracy też nie miałam problemu - a najważniejsze, że wszystko było za darmo:) W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie, gdzie za wszystkie wizyty zapłaciłam masę kaski, do tego każde badanie w labolatorium kosztowało również swoją sumę, a w sumie prawie w niczym nie odbiegało prowadzenie mojej ciąży prywatnie z tą państwową u dr. Krupińskiego. Sumując - jeśli kobietki nie macie za wiele pieniędzy to ze spokojnym sumieniem polecam Wam państwowe wizyty w poradni u Krupińskiego:)

Kto go tak chwali niech zajdzie prywatnie i dowie sie jak umie wymyslac choroby i faszerowac lekami,a jak zrobi swoje to zbywa tlumaczac ze nie moze znalezc karty.Wychodzac na papierosa liczy pacjetki ile zarobi.