prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

Dodaj opinię Umów wizytę

Dzisiaj byłam u prof. Kwieka. Nie po raz pierwszy. Operował mnie mnie już trzy razy. Z tej perspektywy - gorąco polecam.

Doktor Kwiek to wspaniały specjalista wie jak pomoc człowiekowi ,8 czerwca operował mnie w Chorzowie ,stabilizacja dynamiczna i jestem mile zaskoczony ze tak w szybko wracam do pełnej sprawności ,z czystym sumieniem polecam profesora Kwieka .PROFESORZE DZIĘKUJĘ Z CALEGO SERCA ☺

W marcu miałem operacje endoskopowe usunięcie przepukliny dr powiedział że po czterech tygodniach wrócę do pracy na pytanie czy mam się jeszcze obawiać powiedział że nic nie powinno się dziać wydałem 8 tyś i znów dysk wypadł i znów cierpię z bólu szukajcie innego lekarza ten tylko kasa kasa nadzieja odeszła wraz z kasą

W grudniu przeszedłem dwa zabiegi Diam i Stabilizacja u Dr Kwieka . I to był strzał w dziesiątkę , to jest nie samowite jak człowiekowi można ulżyć w bólu i cierpieniu. Aż chce się żyć . Dziękuję Panie Doktorze. Jeśli mogę wam doradzić to nie na myslajcie się ani chwili bo naprawdę warto.

Miałem zabieg endoskop + DiAM na L5/S1wykonany w Chorzowie. Aktualnie się rehabilituję pod okiem dr Suszynskiego . Polecam