prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

Dodaj opinię Umów wizytę

Dzisiaj byłam u prof. Kwieka. Nie po raz pierwszy. Operował mnie mnie już trzy razy. Z tej perspektywy - gorąco polecam.

Doktor Kwiek to wspaniały specjalista wie jak pomoc człowiekowi ,8 czerwca operował mnie w Chorzowie ,stabilizacja dynamiczna i jestem mile zaskoczony ze tak w szybko wracam do pełnej sprawności ,z czystym sumieniem polecam profesora Kwieka .PROFESORZE DZIĘKUJĘ Z CALEGO SERCA ☺

W grudniu przeszedłem dwa zabiegi Diam i Stabilizacja u Dr Kwieka . I to był strzał w dziesiątkę , to jest nie samowite jak człowiekowi można ulżyć w bólu i cierpieniu. Aż chce się żyć . Dziękuję Panie Doktorze. Jeśli mogę wam doradzić to nie na myslajcie się ani chwili bo naprawdę warto.

Miałem zabieg endoskop + DiAM na L5/S1wykonany w Chorzowie. Aktualnie się rehabilituję pod okiem dr Suszynskiego . Polecam

W lipcu 2015 r. miałem laserową nukleoplastykę PLDD na poziomie L5-S1 z refundacją NFZ. Wypuklina dysku tzw bulging na tym i wyższym poziomie odcinka lędźwiowego był przeszkodą w biegach maratońskich. Po ok. 1 miesiącu od zabiegu kłuciew lewej stopie ustąpiło. Przez kolejne 6 miesięcy odczuwałem tylko minimalne pieczenie w stopie, które mogło być podrażnieniem korzenia nerwowego (można to wytłumaczyć trudnym dostępem do dysku na tym poziomie). Po roku mogę stwierdzić, że zabieg okazał się skuteczny - ból zniknął i zwiększyła się również siła mięśniowa w obu stopach i łydkach. Badanie MRI, zrobione w sierpniu br. także potwierdza zanik wypukliny w tym dysku. Dr hab. Kwiek jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu, co w środowisku lekarskim jest rzadkością. Zachęca jak rzadko, który chirurg do fizjoterapii, co czynię od pierwszej wizyty u niego.