lekarz Stanisław Maczuga

Bardzo dobry chirurg, zdecydowany, kompetentny, życzliwy, bezbłędnie diagnozuje. Miłe panie pielęgniarki. Polecam. Helena C.

Zero profesjonalizmu, nie miły, nie sympatyczny, godny pozalowania, traktuje ludzi jak zlo konieczne . ODRADZAM !!!!!!!

miałem dwa dni temu zabieg stulejki pan doktor robił zabieg nieprzyjemna sprawa trochę bolało ale trzeci dzień coraz lepiej opatrunku jeszcze nie zdjąłem tak że nie wiem jak to chirurg zrobił okaże się jutro na kontroli wtedy napisze szczegółową informacje na temat tego lekarza POZDRAWIAM

uważam, że ten lekarz jst bardzo dobry

uważam, że ten lekarz jst bardzo dobry

No ignorant, spojrzał na ranę z daleka (ok 2 metrów) i wyszedł... z gabinetu, stwiwierdził że nic się nie dzieje, "pielęgniarka" zachowująca sie jak sprzątaczka stwierdziła przy opatranku że i tak nic z tego nie będzie, bo skóra się nie przyjmie... matko co za ludzie ?

Skuteczny, kompetentny, sympatyczny lekarz Maria B.

Skuteczny, kompetentny, sympatyczny lekarz
Maria B.