lekarz Stanisław Maj

Psychoterapeuta, Psychiatra

Być może innym pomógł, ale mnie - zdecydowanie nie.

Być może innym pomógł, ale mnie - zdecydowanie nie.

Pan Stanisław Maj to bardzo kompetentny lekarz, jest w pewien sposób zdystansowany, lecz jest to zdystansowanie profesjonalisty psychoterapeuty, przypatruje się z dystansu na pacjenta, lecz co jest ważne wchodzi niejako w psychikę pacjenta trafnie określając sedno problemów, pomaga wejść na właściwe ścieżki, nie mówi pewnych rzecz wprost, lecz przenośniami, zmusza do samodzielnego rozmyślania nad problemem bo tak naprawdę kto jak nie pacjent wie najlepiej co tak naprawdę w nim drzemie, terapeuta jest w przypadku p. Stanisława drogowskazem w terapii

Terapeuta z gatunku milczacych. Ma nieladny zwyczaj odbierania telefonow podczas sesji. Zdecydowanie odradzam osobom, ktore nie chca, aby o ich prywatnych sprawach dowiedzial sie ktos postronny. Siedzac w poczekalni, slyszalam przez nieszczelne drzwi kazde slowo padajace w gabinecie. Opinie zadowolonych pacjentow leczacych sie u dr Maja od klkunastu lat nie sa najlepsza rekomendacja, jesli komus zalezy na wyleczeniu a nie tylko leczeniu.

Terapeuta z gatunku milczacych.

Ma nieladny zwyczaj odbierania telefonow podczas sesji.

Doktor Maj to najwspanialszy człowiek i lekarz jakiego znam ,bardzo mi pomógł.Do żadnego lekarza nie mam tak ogromnego(100%) zaufania,jak do doktora.Korzystam z pomocy doktora Maja od wielu lat.Jest bardzo mądrym człowiekiem i wspaniałym terapeutą. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA WSZYSTKO CO PAN DLA MNIE ZROBIŁ!!!

DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA WSZYSTKO CO PAN DLA MNIE ZROBIŁ!!!

Pacjentką doktora jestem od kilkunastu lat i polecam go każdemu potrzebującemu pomocy.

Rzeczywiście, doktor Maj spełnił moje oczekiwania nie raz. Kompetentny, ale i zdystansowany nie pozwala pacjentowi przekroczyć jego lekarskiej przestrzeni, czyli wyjść poza relację pacjent-terapeuta, co zdarzyło mi się z innymi psychiatrami/psychologami. Spokojny chyba z natury, opanowany, wzbudza zaufanie i zjednuje również poprzez żart (czasem ironiczny!), którym rozładowuje napiętą sytuację podając tym samym nie raz cenną wskazówkę pacjentowi. p.s. mam nadzieję, że nie ma dwóch Stanisławów Maj w "małopolskiem" :-)

p.s. mam nadzieję, że nie ma dwóch Stanisławów Maj w "małopolskiem" :-)

Polecam każdemu w potrzebie! Taki powinien byc kazdy lekarz

Polecam każdemu w potrzebie! Taki powinien byc kazdy lekarz

Dr Maj zna się na rzeczy, pomógł mi tak, jak nikt nigdy w życiu. Polecam od dawna i będę to robić, gdyż jest niezwykle kompetentną osobą, prowadzi pacjenta przez terapię jakby go (lekarza) nie było, wie, co robi, co mówi, jakie to może mieć skutki. JAK NAJBARDZIEJ TAK!!!!

zdecydowanie specjalista przez duze S, bardzo kompetentny w swoim fachu, znakomite podejscie do pacjenta

Byłam pacjentka Stanisława Maja na terapii grupowej i indywidualnej NFZ. To najlepszy terapeuta z jakim współpracowałam i zdecydowanie widze ogromna poprawe.