dr n. med. StanisŁaw Majka

Cytolog, Ginekolog, Ginekolog położnik

chodziłam do doktora jak przyjmował na NFZ i teraz chodzę prywatnie. Jeżeli chodzi o podejście to doktor zawsze miał takie same czy to na NFZ czy prywatnie. Zawsze dopytuje, za każdym razem robi badanie i usg. Byłam u paru Ginekologów i Pan Michał jest z nich najlepszy. Wszystko wyjaśni i uspokoi jak są jakieś nieprawidłowości. odpowiada na każde pytania. zdecydowanie i z całym przekonaniem mogę polecić Pana doktora.

Witam chodziłam do dr Majki nie dawno i byłam z niego zadowolona i jest godny polecenia pozdrawiam

Chodzę do tego lekarza do pszczyny może i wizyty drogie ale warte ceny. lekarz nie boi się robić badań konkretnie i rzetelnie wypełnia swoją pracę uprzejmie podchodzi do pacjentek dzięki niemu urodziłam zdrowe dziecko. u mnie wszystkie kobiety w rodzinie do niego chodzą i znajome choć mamy daleko i jesteśmy zadowolone.

Tego doktora nie polecam nikomu! Ja, znajoma, moja mama. Ten lekarz próbuje wszystkich nastraszyć, najlepiej to już robiłby operacje i zdzierał kasę za nic! Przykład? W szkole wyższej potrzebowałam zwolnienia z wf'u, którego zapomniał mi wystawić. Moja mama, parę lat chodziła do niego, poszła po zwolnienie, wyczekała się bo na 2 min nie mógł ją wpuścić to jeszcze ze "stałej klientki" za zwolnienie z wf'u zabrał 90zł... no bez jaj... Mnie chciał po 1 wizycie na operacje wysłać, uznał, że mam torbiel 4cm. Nie robiąc żadnych badań! Zmieniliśmy lekarza i ...

Moja mama, parę lat chodziła do niego, poszła po zwolnienie, wyczekała się bo na 2 min nie mógł ją wpuścić to jeszcze ze "stałej klientki" za zwolnienie z wf'u zabrał 90zł... no bez jaj... Mnie chciał po 1 wizycie na operacje wysłać, uznał, że mam torbiel 4cm. Nie robiąc żadnych badań! Zmieniliśmy lekarza i dopiero ona zrobiła stosowne badania, torbiel zaschnął . Znajomej zrobił podobnie z dużą nadżerką, też miała nieciekawie. Ogółem był bardzo nie miły, dopytywałam się o coś to nie odpowiadał, zlewał mnie.Miałam wrażenie, że chodzi tylko o kasę i miałam rację. To była moja 1 wizyta w życiu i na pewno ostatnia u niego !!!! NA PIERWSZĄ WIZYTĘ NIE POLECAM I NA ŻADNĄ INNĄ !!!!!!!!!!!!!!

Jak dla mnie dr Majka to najlepszy specjalista jakiego znam. Kompetentny, inteligentny, kulturalny, w dodatku niezwykle skromny i uczuciowy człowiek.Dzięki niemu donosiłam ciąże do 9 miesiąca mimo,że była to ciąża zagrożona. Na każdej wizycie pytał o moje samopoczucie i sprawdzał stan maleństwa. Moja wizyta u niego nigdy nie trwała 5 minut (jak niektóre dziewczyny piszą), trwała tyle ile tego potrzebowałam. W szpilu odebrał mój poód. Codziennie odwiedzał mnie, nawet po kilka razy w ciągu dnia. I co najważniejsze wykrył nieprwaidłowości jakie miałam po cięciu cesarskim, czego inni lekarze nie zauważyli. Gdyby nie na czas jego interwencja zapewne miałabym poważne problemy zdrowotne i kolejną operację. Jestem mu wdzięczna za fachowe prowadzenie całej ciaży, poród, opiekę w szpitalu, jak również zrozumienie i optymizm. Z całym przekonaniem polecam go innym dziewczynom!