dr n. med. Stanisław Mikołajczyk

2,9
2,7
2,7

W imieniu koleżanki polecam Pana Doktora Mikołajczyka. Konkretny, wszystko na spokojnie tłumaczy. Nie ma czego się bać. Dobry specjalista. Koleżanka poleca od serca.

Krótko i na temat ... the Best!!! Bardzo dziękuję za wszystko panie doktorze za pomoc i leczenie

fatalny lekarz,żeby otrzymać informację o pacjencie nie mozna go wogóle spotkać nie chcę więcej pisać ,mój mąż tam umiera i nie ma żadnej pomocy

fatalny lekarz,żeby otrzymać informację o pacjencie nie mozna go wogóle spotkać
nie chcę więcej pisać ,mój mąż tam umiera i nie ma żadnej pomocy

Niestety, nie mogę polecić tego lekarza. Poszłam na konsultację w sprawie osoby,która sama nie mogła się stawić.Przedstawiłam wynik na kartce, prosząc o opinię. Lekarz powiedział, że nie jest wstanie pomóc, wydać na ten temat opinii, bo nie zajmuje się tym tematem. W gabinecie byłam ok. 30 sekund. Skasował za to 100 zł. Byłam przekonana, że jeśli nie doszło do konsultacji, bo jej odmówił,to za nią nie zapłacę. Nie polecam!

Ludzie kategorycznie odradzam tego lekarza!!! Leczył moją mamę na problemy żołądkowe. Mama zwracała krwią, miała ostre bóle brzucha, drastyczny spadek wagi. Podczas wizyt siedział za biurkiem i nawet nie chciało mu się wstać i zbadać mojej mamy. Wykonał jeden zabieg gastroskopii, podczas której wylała się mamie żółć z żołądka. Lekarza nawet to nie zaniepokoiło i nie zlecił żadnych badań dodatkowych, przepisał następne tabletki. Dopiero lekarz pierwszego kontaktu skierował mamę do szpitala i okazało się że mama ma bardzo zaawansowanego rozlanego raka żołądka. Gdyby ten lekarz pofatygował się i zlecił standardowe badania przy tak poważnych objawach to prawdopodobnie mama byłaby zakwalifikowana na operację i może byłoby już po wszystkim. Ewidentnie ten lekarz nie powinien wykonywać tego zawodu. Widać, że dla niego nie liczy się człowiek lecz pieniądze.
NIESTETY DODATKOWO JEST ORDYNATOREM W SZPITALU ŚLĄSKIM W CIESZYNIE PRZEZ CO WIĘCEJ PACJENTÓW MOŻE UCIERPIEĆ.

lekarz profesjonalista,bardzo dobry fachowiec, ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Na oddziale czuje się miłą atmosferę.Widać na każdym kroku ,że umie kierować całym zespołem ,w moim przekonaniu idealny.

Odradzam każdemu pobyt na oddziale chirurgii w Cieszynie. Obsada tego oddziału to koszmar. O zepsutych operacjach na tym oddziela mówi się na całym śląsku. Inni lekarze muszą poprawiać podstawowe błędy. Jedynie pielęgniarki zasługują na uznanie.

No jestem zaskoczona wczesniejsza opinia- dr wydaje sie byc kompetentny, mily - nie widze w nim metroseksualnosci, inna spawa, ze w tego typu sady w takim miejscu sa nie na miejscu, co orientacja ma wspolnego z opinia zawodowa o lekarzu? Reasumujac ja bylam zadowolona z pobytu na oddziale.

slaby chirurg,a kierowany przez niego oddzial to umieralnia!!!sprawia wrazenie zakochanego w sobie dandysa,metroseksualisty!!!zdecydowanie odradzam!!!