lekarz Stanisław Misztal

Wspaniały fachowiec i wyjątkowy człowiek. Dzięki Panu Doktorowi odzyskałam wzrok. Serdecznie dziękuję!

Karierowicz, niech się zajmie leczeniem, a nie reklamą.

Karierowicz, niech się zajmie leczeniem, a nie reklamą.

Pan Stanisław Misztal jest kompetentnym i uprzejmym lekarzem okulistą, poświęcał mi na każdej wizycie dużo czasu a zuważywszy symptomy innych schorzeń skierował do lekarza specjalisty. Jest godny polecenia osobom mającym problemy ze wzrokiem.

Wspaniały lekarz bardzo miły i konkretny. Chodzę do niego z dziećmi. polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo polecam tego okulistę.Kupiłam okulary na rynku +2 i bolały mnie oczy oraz głowa.Dopiero po dokładnych badaniach komputerowych doktor Misztal dobrał mi okulary w których rzeczywiście widzę niczym sokół.Do tego wykrył jaskrę,ale po lekach obraz mam coraz lepszy.

Znakomity specjalista. Po badaniu dna oczu skierował mnie do diabetologa, który potwierdził cukrzycę. Dzięki jednak wczesnej diagnozie pana doktora, biorę tabletki i czuję się dobrze. Polecam serdecznie takiego okulistę.

Cierpiałam na ciągłe błyski w oku które nasilały się.Dlatego zgłosiłam się do znanego doświadczonego specjalisty który od razu wykrył zagrażające odwarstwienie siatkówki i skierował mnie na laser.Po laserze i lekach od doktora błyski całkowicie ustąpiły.

Bardzo dobry lekarz. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i jest odpowiedzialny Polecam!

Dobry lekarz,Polecam!! Szybko i trafnie postawiona diagnoza, leki pomagają. Warto odwiedzić Pana Doktora!

Naprawdę warto leczyć się u doktora Misztala dużo mi pomógł i moim dzieciom. Dobry człowiek. Bóg zapłać za takiegi fachowca.