dr n. med. Stanisław Misztela

Laryngolog

2,6
2,5
2,9

Lekarz bez szacunku do kobiet ciężarnych. Dla tego Pana ciąża w 5 miesiącu to jeszcze 4 miesiące na diagnozę, a ogólnie 9. Nieznajomość Ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych z 27 sierpnia 2004 r.i przywilejów wynikających z jej respektowania. Prawdopodobnie gdyby wizyta odbywała się NIE na NFZ lekarz wykazałby się większą empatią niż porównanie ciąży do nowotworu- ...czyli czyje życie jest ważniejsze i decyzje pozostawił pacjentce. W myśl piosenki Panie doktorze "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym". Lekarz leciwy bez podejścia do pacjenta. Sprawdza przy pacjencie coś w google.

Lekarz zignorował mnie. Nie polecam zdecydowanie tego lekarza. Katarzyna Krakowiak, Piotrków Trybunalski lat 16

Zdecydowanie dobry lekarz. Bardzo szybko wyleczył mnię. Było ryzyko śmierci ale żyję i cieszę się! Nikodem Trochowski lat 13 Skierniewice

Uważam że to dobry lekarz. Wyleczył mnie szybciej niż się spodziewałam. Joanna z Aleksandrowa Łódzkiego lat 19.

byłem, w 5 minut pozbawił mnie bólu uszu , dla mnie rewelacja, jesli chodzi o moja osobę :)

Zdecydowanie polecam pana doktora,bardzo mi pomógł w przewlekłym zapaleniu zatok.

Lekarz mnie przyjął chociaż nie było miejsca na oddziale. Jeżel by mnie nie przyjął w ciągu 5 godzin, już bym nie żył. Zdecydowanie polecam tego lekarza ponieważ bezboleśnie wyleczył mnie w ciągu 2 tygodni BEZ OPERACJI. Pozdrawiam Sebastian Banaś Lat 15 Opoczno.

Pozdrawiam Sebastian Banaś Lat 15 Opoczno.

Polecam lekarza, przyjał mojego synka w niedziele, bez problemu, i podszedł do sprawy rzetelnie.

Ja mam dobre zdanie o tym lekarzu. Pediatrzy zlekceważyli niektóre objawy choroby u mojegoo niespełna 2-letniego dziecka i wszystko wytłumaczyli alergią. Okazało się, co stwierdził dr Misztela, że to ropne zapalenie zatok. Choroba była już mocno zaawansowana, więc i leczenie trwało długo. A to wymiotowanie ślużem flegmą i krzsztuszenie się dziecka to był koszmar.

Absolutnie nie polecam dr Miszteli!!!!!!!!!Byłam u Niego z dzieckiem w prywatnym gabinecie.NIESTETY!!!!!!,bo okazał się lekarzem BARDZO niedelikatnym,niesympatycznym,nieuprzejmym i grubiańskim.Dzieciaka bardzo bolało ucho,więc zrozumiałe powinno być to,że podczas badania tego ucha,a następnie odsysania ropy z ucha i zakładania opatrunku bolało jeszcze bardziej, więc dzieciak popłakiwał.Więc ów ,,przyjemny'' lekarz nakrzyczał strasznie na dziecko że przesadza,żeby był cicho,że to nie boli......Oczywiście zwróciłam lekarzowi uwagę,ale niesmak pozostał.Zastanawiam się tylko,jaki ten lekarz jest w państwowej przychodni,skoro w prywatnym gabinecie jest tak niemiły!Byłam wściekła,że za takie potraktowanie musiałam jeszcze zapłacić.Moje dziecko stwierdziło,że to najgorszy lekarz na świecie. Odradzam tego lekarza!!!!!!!!!!!!!!!