dr hab. n. med. Stanisław Molski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

Dla syna szukałam w internecie chirurga naczyniowego,przeczytałam wszystkie opinie i takim sposobem trafiliśmy do prof. Molskiego,żadna z pozytywnych opini nie kłamie bardzo polecam prof.Molskiego.

Świetny fachowiec. Oszczędny w słowach, nie bajeruje i szczerze mówi jak jest.

Świetny fachowiec. Oszczędny w słowach, nie bajeruje i szczerze mówi jak jest.

Wspaniały lekarz, jego szybka decyzja i wprawna ręka uratowały mi życie kiedy pół żywy trafiłem do Kliniki z pękniętym tętniakiem aorty.

Profesorbardzo mi pomógł, miałem problemy z miażdżycąw nodze, nie mogłem chodzić. Tułałem się po bydgoskich szpitalach i wszędzie odsyłali mnie z kwitkiem. W końcu trafiłem na profesora, szybko postawił trafną diagnozę okazało się że mam zapchaną tętnicę. Profesor zrobił mi zabieg przez pachwinę - wszczepienie stendów i dolegliwości od razu ustąpiły. Takich fachowcó szukać ze świecą.

Moja babcia przez wiele lat miała wrzody na nogach. Chodziła do różnych lekarzy próbowali na niej wszystkiego, antybiotyki, czyszczenie rany, w klinice w Bydgoszczy kazali stosować opatrunki które kosztowały fortunę. Efektów żadnych. W końcu trafiliśmy na profesora i on powiedział że bez zabiegu się nie zagoi, ale on podejmie się zabiegu mimo że babcia ma swoje lata, choruje na cukrzyce. W końcu zdecydowaliśmy się na zabieg bo koszt jest spory 4000zł. Trochę to trwało ale rana w końcu się zamknęła, babcia przestała cierpieć bóle. Profesor nie nie mówi zbyt wiele ale jest bardzo konkretny i co najważniejsze skuteczny.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Osielsko"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz