dr Stanisław Nabzdyk

Proktolog

Opinie które są zamieszczone na tym portalu mówią wszystko. Dołączam się do tego. Lekarz, który ma takie doświadczenie, empatie i podejście do pacjenta zasługuje na takie komentarze! Pozdrawiam doktora, życząc spokojnej długiej pracy dla dobra jego pacjentów.

Pozdrawiam doktora, życząc spokojnej długiej pracy dla dobra jego pacjentów.

Pan doktor jest miłym, pełnym taktu lekarzem. Wizyty przebiegały w przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Niestety nie mogę pozytywnie ocenić przebiegu leczenia moich dolegliwości. Pan doktor wykonał u mnie zabieg DGHL. Po ok. miesiącu, czując że coś jest nie w porządku, pobiegłam do innego proktologa, a potem do następnego. Obaj zgodnie stwierdzili, że hemorody są nadal, a do tego mam wielką szczelinę odbytu. Wg nich, dr Nabzdyk , popełnił podstawowy bład. Mianowicie, nie powinien wykonywać przy istniejącej szczelinie odbytu zabiegu DGHL , ponieważ spowodowało to rozerwanie i powiększenie szczeliny (miałam taką malutką w fazie gojenia w czasie zabiegu) Po kilku miesiącach intensywnego leczenia , maściach, botoksie, lżejsza o kilka tysięcy, targana bólem, stoję przed koniecznością wykonania operacji. Czekają mnie dalsze , spore wydatki, ale chyba najgorszy jest ból i żal do lekarza któremu zaufałam.

Polecam Pana doktora . Wizyta odbywa się w miłej przyjaznej atmosferze. Podejście super. Badanie bezbolesne. To jest wspaniały człowiek i najlepszy lekarz u jakiego byłam. Zrozumie człowieka , spokojnie wytłumaczy na czym polega choroba. Naprawdę nie ma sensu zwlekać z wizytą u lekarza jeśli ktoś ma pewne problemy zdrowotne. Pan doktor jest bardzo wyrozumiały . Polecam, nowa pacjentka.

Dr Stanisław Nabzdyk to świetny specjalista proktolog, kompetentny i miły. Wzbudza zaufanie. Doprowadził do całkowitego wyleczenia mojego jelita. Uważam Pana Doktora za najlepszego specjalistę !!! Polecam gorąco wszystkim.

Pełen profesjonalizm! Gastroskopia i kolonoskopia przebiegły bezboleśnie i bezstresowo. Dodatkowym atutem jest fakt,że Doktor tworzy wspaniałą miłą atmosferę co ułatwia przetrwanie badania. Lekarz godny polecenia w stu procentach!

Lekarz godny polecenia w stu procentach!

Jeżeli chodzi o dr Nabzdyka to wizyty odbywają się na prawdę w bardzo przyjemnej atmosferze. Poza tym doktor ma wiedzę i niezwykłe kompetencje wraz z intuicją. Ja również serdecznie polecam - Nowa Pacjentka :)

Pan dr Stanisław to bardzo dobry proktolog. Dostosowuje leczenie do indywidualnych potrzeb swoich pacjentów. Badanie fachowe i w miłej atmosferze.Polecam.

Polecam doktora z Medixu. Podejście do mnie było super. Uspokoił mnie i wszystko odbyło się bezboleśnie i bezstresowo. A po badaniu fachowo i zrozumiale wytłumaczył w czym jest problem. Poleciłbym go każdemu !!! Marek K. pozdrawia !!

Korzystałam z zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Zabieg przeprowadzony bezboleśnie, skutecznie i w bardzo dobrej cenie! Zdecydowanie polecam

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu przeprowadzonego przez Pana Doktora. Jest to prawdziwy specjalista ! Wszystko odbyło się sprawnie i w bardzo miłej atmosferze :) Naprawdę szczerze polecam. Nie bolało.