lekarz Stanisław Owczarek

Onkolog, Ginekolog położnik, Radioterapeuta

Nie uprzejmy, wręcz złośliwy, sprawia wrażenie jakby pracował za karę a pacjentki wręcz go drażnią. Bardzo nieprofesjonalny lekarz

Lekarz ordynarny, bezczelny i totalnie nieprofesjonalny. Unoszący głos, pokrzykujący. Ciężko po takiej wizycie ocenić czy chociaż diagnozy stawia trafne bo pacjentka po takiej wizycie wychodzi zażenowana, poniżona i zawstydzona. Zdecydowanie ktoś z takim podejściem nie powinien pracować z ludźmi. Odradzam

Super lekarz!!! Miałam raka szyjki macicy IV stopnia i mam wrażenie że gdyby nìe Pan Doktor to bym kwiatki wąchała od spodu. Opiekuńczy, dokładny, profesjonalny z niebanalnym poczuciem humoru 🙂

Dyskomfort i ból przy badaniu.Doktor potraktował mnie z wyższością, twierdząc, że mój stan zdrowia ( o którym nic konkretnego nie powiedział) wynika z braku wiedzy na temat właściwego stylu życia.Bez empatii bez zrozumienia bez życzliwości dla pacjenta

Profesjonalizm, kompetentność i ogromna wiedza. Tu nie ma przypadkowego leczenia. To celowe i trafne działania. Leczę się u Pana Doktora od kilkunastu lat i jeśli ktoś szuka fachowca to tylko On. Lekarza ocenia się po umiejętnościach i wiedzy jaką dysponuje.

Pan doktor jest bardzo arogancki i traktuje pacjentki z wyższością,można wręcz odnieść wrażenie,że nie lubi swojej pracy i kobiet. Sposób w jaki odnosi się do pacjentki podczas wizyty jest niedopuszczalny. Brak szacunku i właściwego podejścia do drugiej osoby sprawia,że nie polecam tego lekarza,a wręcz odradzam wizytę u niego zwłaszcza llpmłodym kobietom aby nie miały traumy i nie zraziły się do regularnych wizyt u ginekologa.

Tak się składa,że wszystkie jesteśmy chore. Miałam wielkie szczęście, że trafiłam do bardzo dobrego, mądrego lekarza. Pan dr Stanisław Owczarek nie należy do pięknie ględzących niedouków, którzy nie potrafią zdiagnozować trudniejszego przypadku i " świergolą, że wszystko jest pięknie." Tak 3,5 roku temu było w moim przypadku. Dzięki mojemu własnemu uporowi dotyczącemu wyjaśnienia moich niespodziewanych dolegliwości, okazało się, że jest paskudny, grożny , dość rzadko diagnozowany - rak. To właśnie wiedza, opieka Pana Owczarka, trwająca przez 6 tygodni , bardzo drobiazgowo i konsekwentnie kontrolowane kolejne chemie i naświetlania, Potem jeszcze brachyterapia - 3 tygodnie. Ale ja jestem, żyję, mogę opiekować się moim niepełnosprawnym mężem.
Rozumiem też - czasem dość ostrych wypowiedzi Pana doktora- Ale człowiek słucha dziesiątków różnych rad, różnych cudownych terapii .Słuchamy nie wiadomo kogo - czego i udajemy, że będziemy zdrowsze. Guzik prawda. Ważne !!! Dostać się pod opiekę wspaniałego, wyjątkowo mądrego lekarza. Jest nim Pan doktor. Robię tak, jak Pan doktor mi powiedział : Zadnych durnych terapii ziołowo - cudownych. Witamina D 3. No i tyle. Chyba przyda się każdemu. Ja mogę tylko powiedzieć, że bardzo dziękuję Ci Panie Doktorze za zrobienie wszystkiego, co tylko jest możliwe, że Pan moje stare już życie przedłużył o 3,5 roku. Właściwie - to nie choruję - Ale dzięki Panu i Pana wiedzy i ogromnej determinacji w leczeniu jestem jeszcze " na chodzie " Z wielkim szacunkiem. Maria

Nigdy nie spotkałam tak ordynarnego i chamskiego lekarza,mój mąż miał to nieszczęście i trafił p od jego opiekę na chemio i radio terapie w Gliwicach.Te sześć tygodni które tam spędził to był koszmar dla całej rodziny,zero informacji o skutkach leczenia,złe traktowanie pacjenta i jeszcze gorsze rodziny gdy mąż miał załamanie psychiczne twierdził że to nasz wymysł że to on jest lekarzem,a ja nie mam żadnych kompetencji żeby domagać się konsultacji specjalisty.Dzięki Bogu udało mi się doprowadzić do konsultacji psychiatrycznej pani doktor była bardzo miła wdrożyła odpowiednie leczenie,wytłumaczyła nam to co doktor Owczarek powinien nam powiedzieć przed leczeniem.Mąż dokończył leczenie i w stanie dobrym wyszedł do domu. Niestety po jedenastu miesiącach zmarł [chorował na glejaka] a pan doktor dając nam wypis z szyderczym uśmiechem nas informował że czeka na nas za 3 miesiące o ile mąż dożyje. TEN LEKARZ TO KOSZMAR nikomu nie polecam

pan doktor Owczarek...jest napewno lekarzem z powołania tzn.trafne leczenie itd.jezeli chodzi o podejscie i uprzejmosc jest człówiekiem aroganckim bezczelnym miałam wrazenie ze nie obchodzi go co czuje duzo płakałam przez niego kobieta która walczy z rakiem potrzebuje wsparcia zaufania do swego lekarza ...ja nie bałam sie chemioterapii radioterapii bałam sie lekarza pana Owczarka jaki bedzie miał dzien czy znowu nie dobije mnie swoimi dogadywaniami...miałam wrazenie ze pan doktor ma jakies kompleksy i to chyba zwiazane z kobietami bo tak żle traktował i z tego co wiem nadaltraktuje na onkologii.byłabym nie uczciwa gdybym powiedziała ze jesli chodzi o leczenie ma wiedze i wie co robi jesli o serce i podejscie panie doktorze jesli pan to przeczyta zyczę panu zeby ktos tak pana potraktował jak pan traktuje swoje pacjentki.

Nie polecam, badanie było nieprzyjemne i bolesne.Lekarz nieuprzejmy, może trafiłam na jego zły dzień, ale po wizycie mój dzień też do miłych nie należał. Trochę wyrozumiałości Panie doktorze, nie jest łatwo rozłożyć nogi po brachyterapii.