lekarz Stanisław Pluta

Lekarz rodzinny

1,8

jak patrze na poprzednie oceny to odnoszę wrażenie, że napisali je hipochondrycy. Prawda, trzeba swoje u niego w gabinecie odsiedzieć ale warto, inni lekarze nie potrafili mnie wyleczyć, włuczyłem się po nich od miesiąca i trafiłem do tego pana.. zapisał mi antybiotyki (inni lekarze nie chcieli) i po tygodniu byłem praktycznie zdrowy, nie robi też problemów ze zwolnieniami. ale hipochondryków nie cierpi.

Jak jest Twoim lekarzem rodzinnym to mi Ciebie .

Jak jest Twoim lekarzem rodzinnym to mi Ciebie .

NIE polecam zdecydowanie..... przyjerzdzal do mojej matki na wizyty mowil ze nic powaznego ze juz jest dobrze wszystko a za pare dni moja mama zmarla. Powinien raczej zajac sie czyms innym niz leczeniem ludzi.

robi bardzo mądre miny,wydyma wargi,stale coś załatwia,najczęściej zmienia leki przepisane przez specjalistów,które dotąd misłużyły.