lekarz Stanisław Pluta

Traumatolog, Ortopeda

Dołączam się do tych opinii. Naprawdę bardzo miły, uprzejmy człowiek, do tego wzbudził ogromne zaufanie. Zrobił dla mnie coś jeszcze za co podziwiam go, szanuję i cenię. Naprawdę prawdziwy lekarz i dobry człowiek :) Bardzo dziękuję Panu, Panie Doktorze!

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza! operował mi ścięgno ahillesa,nadal pozostaje w kontroli u Pana doktora.Jest to lekarz jakich teraz niestety mało-,wrażliwy,kompetentny,wspaniale potrafi nawiązać kontakt z pacjentem,powiem szczerze ,że bardzo się bałam ,po rozmowie z Panem doktorem strach uciekł a ja dzięki szybkiej interwencji miałam zeszyte ścięgno.Wizyta u tego ortopedy rozwiewa wszelkie wątpliwości,widać ,że to fachowy i dobry człowiek.polecam.Renata Zimowska

Serdeczne podziękowania dla dr.Stanisława Pluty za udaną,bardzo fachowo wykonaną, operację wszczepienia endoprotezy kolana. Panie Doktorze... jest Pan naprawdę wspaniałym fachowcem a do tego bardzo ludzkim i bezpośrednim w kontakcie z pacjentem człowiekiem. Ten brak dystansu bardzo pomaga osobie zmuszonej przez los do poddania się tej poważnej operacji. Dzięki Panu, już jest po wszystkim, chodzę i rehabilituję się z nadzieją na normalne życie. Z całym przekonaniem polecam Pana wszystkim, którzy znajdą się w podobnej jak ja sytuacji. Serdecznie pozdrawiam - Ewa Gawłowska

Serdeczne podziękowania dla dr.Stanisława Pluty za udaną,bardzo
fachowo wykonaną, operację wszczepienia endoprotezy kolana.
Panie Doktorze... jest Pan naprawdę wspaniałym fachowcem
a do tego bardzo ludzkim i bezpośrednim w kontakcie z pacjentem
Serdecznie pozdrawiam - Ewa Gawłowska

Pan dr.przyjol mnie bez rejestracji to na poczatek i bez problemu, gdyz do pana doktora sa straszne terminy nastepnie bardzo powaznie podszedl do mojej intencji czyli wyboru endoprotezy i bardzo zeczowo powoli i spokojnie wyjasnil mozliwosci a raczej niemozliwosci juz w moim stanie -bylem juz z tym problemem naprawde u kilku lub kilkunastu ortopedow ale tak nie bylem przyjety przez zadnego-przypominam ze nawet nie bylem zarejestrowany-bardzo kompetetyny wzbudza zaufanie swoja wiedza i spokojem pomimo juz gdziny 19-polecam bez wachania-acha spotkalem pacjeta po operacji bjodra na poczekalni i chlop powiedzial tyko tyle JESTEM STRASZNIE ZADOWOLONY Z Pn. doktora-nie znalem go w czesniej

dr.JEST DOBRYM FACHOWCEM W TEJ TRUDNEJ DZIEDZINIE MEDYCYNY

dr.JEST DOBRYM FACHOWCEM W TEJ TRUDNEJ DZIEDZINIE MEDYCYNY

Wspaniały lekarz,dzięki niemu mam wspaniale nowe kolano, jest serdeczny,kompetentny i bezinteresowny.Oby było więcej takich lekarzy. Polecam.WdziEczna pacjentka Irena Gugała z Miechowa

Wspaniały lekarz,dzięki niemu mam wspaniale nowe kolano,
Irena Gugała z Miechowa