lekarz Stanisław Polan

2,6
2,6
2,4

Wspaniały lekarz. Dzięki doktorowi jestem zupełnie zdrowy , choć wcześniej nie potrafili mi zdiagnozować poprawnie choroby różni lekarze . Tylko wyciągali kasę i przepisywali leki uśmierzające ból. Wtedy trafiłem do dr. Polana i po przeprowadzeniu badań juz wiedział co mi dolega . Przepisał lek siedmiodniowy i wszystkie dolegliwości ustąpiły jak ręką odjął . Dziękuję

Polecam pokutnikom i samobójcom. Ludziom normalnym, chcącym zadbać o siebie, bliskich i tym, którym zależy na życiu odradzam.

Polecam pokutnikom i samobójcom.

Ludzie dajcie sobie spokój z tym lekarzem... Niemiły,nieuprzejmy, chamski i w dodatku myśli,że pozjadał wszystkie rozumy...

Pan Doktor Polan to lekarz z powołania. Uratował życie mojej mamy, za co jestem mu ogromnie wdzięczna i mogę z całą pewnością polecić Pana Doktora jako rzetelnego i profesjonalnego lekarza.

Pan Doktor Polan to lekarz z powołania.

Jeżeli zależy wam na zdrowiu i przede wszystkim życiu waszych bliskich odradzajcie im leczenie u tego Pana. Jego teoria, jak i praktyka, były aktualne kilkanaście lat temu. Przez swoją dumę szkodzi pacjentom, gdyż nie potrafi przyznać, że nie poradzi sobie z leczeniem i skierować na oddział specjalistyczny.