Stanisław Porczyk

Psychiatra

Szczególne podziękowania dla dra- wybitnego specjalisty mającego fantastyczne podejście do pacjenta, bezbłędnie stawiajacego diagnozę - wdzięczna pacjentka

Polecam. Bardzo profesjonalny lekarz. Od razu widać, że pasjonuje się tym, co robi (widać to również po ilości i jakości fachowych tekstów pana dra, które można znaleźć w sieci). Pan doktor dużo czasu poświęca na dokładny wywiad (który sporo psychiatrów traktuje po macoszemu), jest na bieżąco z najnowszą wiedzą psychiatryczną, cierpliwie i profesjonalnie wszystko tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania (a ja zupełnym laikiem nie jestem, sporo czytam na temat mojej choroby i leków i jakąś tam wiedzę posiadam). Wiem, że ten post może brzmieć jak kryptoreklama, ale to naprawdę moja własna opinia :) Polecam.