Lekarze Lubartów

lek. med. Andrzej Niedobit

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Lisów 2D
21-100 Lubartów

Niezwykle kompetentny , z ogromną wiedzą i doświadczeniem chirurg.A przy tym niesamowicie ciepły , z poczuciem humoru i wzbudzający zaufanie człowiek .Pacjenci i personel go uwielbiają. Cały proces leczenia przebiegł u mnie wzorcowo i co ważne bezstresowo za co bardzo dziękuję .

lekarz Przemysław Andrejuk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie - lecznictwo zamknięte
21-100 Lubartów

Pan Doktor to wspaniały człowiek i świetny specjalista, lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, dokładnie omawia przebieg leczenia, każdego pacjenta traktuje indywidualnie - i jak to się mówi ,,po ludzku", ma niesamowite poczucie humoru.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Marek Pikul

szpital w lubartowie
ul.cicha
21-100 Lubartów

Z pewnością najlepszy doktor z jakim miałam do czynienia w całym swoim życiu. Jest bardzo miły, ma powołanie i pasję jako doktor.. Przewspaniały lekarz- cierpliwy, doświadczony, kulturalny. Przecudowny człowiek. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, bardzo pomocny, poświęca swój czas. Dba o pacjenta, jakby to był ktoś z jego rodziny. Polecam go gorąco.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alina Nowicka

Psychiatra

ZOZ Zdrowie
3 maja 24 A
Lubartów

Bardzo dobry lekarz który troskę o pacjenta przedkłada na sukces finansowy. Profesjonalne podejście zarówno do chorego jak i wykonywanej pracy. Bardzo polecam. Mnie i siostrze pomógł a i koledze z pracy rozpoczął skuteczną terapię i wyniki już widać. Bardzo polecam !

lekarz Jarosław Szkurłatowicz

21-100 Lubartów

Bardzo polecam. Byłam pacjentką Dr Szkurłatowicza I bardzo miło wspominam okres leczenia I rekonwalescencji. Naprawdę warto. Jest po prostu dobry.

lekarz Antoni Olesiejuk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Lubelska 10
21-100 Lubartów

Kompleksowe podejście do pacjenta , miły oraz uprzejmy lekarz któremu zaufałam . Polecam z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Magdalena Arciszewska

dr n. med. Jerzy Kowalski

Przychodnia Specjalistyczna w SPZOCicha 14Z -
Lubartów

Wspaniały człowiek i dobry specjalista Miły bezpośredni i Kompetentny jest godny polecenia Leczę się u niego już pare lat i jestem bardzo zadowolony
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Dorota Florczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Curate"
Mickiewicza 3-5
21-100 Lubartów

polecam ! Pani Dorota super poradziła sobie z moimi różnymi przypadkami. Zaufałam i teraz mam wszystkie zdrowe ząbki.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Zdunek

21-100 Lubartów

Polecam Lekarza bardzo kompetentny zaangażowany miły. Zrozumiałem na czym polega moja choroba jak mam się do niej ustosunkować.
Opinia dodana przez: Albert Ch

lekarz Piotr Denew

Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie"
3-go Maja 24 A
21-100 Lubartów

Pan Doktor leczy kompleksowo, nie sugeruje sie tylko jednym objawem dzięki czemu leczenie jest bardzo skuteczne. Poświęca bardzo duzo czasu i uwagi każdemu pacjentowi. Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grzegorz Mizerski

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Curate"
Mickiewicza 3-5
21-100 Lubartów

Bardzo miły pan, dokładnie wszystko wytłumaczy, poda w jakiej aptece można wykupić dany lek, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Marta Maruszak-Stadnik

Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie"
3-go Maja 24 A
21-100 Lubartów

Super dentystka :)...................................................................................................

lekarz Grażyna Górska-Kłos

Lekarz rodzinny

21-100 Lubartów

Wyjatkowa osoba. Dawno juz nie spotkalam takiego dobrego, madrego lekarza. Dla niej liczy sie przede wszystkim i ponad wszystkiem dobro pacjenta. Polecam i dziekuje losowy, ze poznalam taka wyjatkowa osobe
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Kłysiak

Internista, Diabetolog

21-100 Lubartów

Bardzo miła Pani Doktor. Babcia leczy u niej cukrzycę od półtora roku i jest bardzo zadowolona. Pani Doktor dobiera indywidualnie metodę leczenia (insulina/ tabletki) i skutecznie motywuje do diety :-) Szczerze polecamy!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Dariusz Łukasik

21-100 Lubartów

Profesjonalizm, empatia. Kazdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile trzeba. W 2018 roku po operacji serca i wszczepienia bajpasów dostałam zawału serca z którego wyprowadził mnie dr. Dariusz Lukasik . Oczyścił zaklaeszczone bajpasy, i uratował mi życie. Jest moją opoką i ostoją. Jestem 78 letnią kobietą i wiem, że nie mogę już wiele oczekiwać ale doktor Lukasik zawsze umie mnie pokrzepić i zachęcić do dalszej walki o życie. Dziękuję pozdrawiam serdecznie ...
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Mateusz Polberg

Neurolog

Paderewskiego 31
21-100 Lubartów

Bardzo miły człowiek . Lekarz z powołania, jakich mało. Dokładnie tłumaczy proponowane leczenie. Bardzo kompetentny, niesamowita wiedza. Bardzo zaangażowany. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Dorota Krzemińska

Chirurg stomatolog

szpital w lubartowie
ul.cicha
21-100 Lubartów

znieczulenie działa super i wogóle juz tylko ja i znajomi do niej chodzimy

lek. dent. Iwona Goławska-Wolny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej AWIDENT Przychodnia Stomatologiczna
Lubelska 92A
21-100 Lubartów

Polecam. Bardzo solidna. Nie odmawia pomocy w nagłych przypadkach, (a miałam już takie sytuacje, że stomatolog odmówił pomocy bo na przykład cytuję "za 20 minut ma umówionego pacjenta i nie może" Pani Iwona Wolna leczy ząbki bardzo porządnie, bardziej na jakość, a nie na ilość.

lekarz Małgorzata Gierczak-Zdunek

Neurolog

21-100 Lubartów

Przesympatyczna pani doktor! Polecam zwłaszcza młodym dziewczynom, które boją się pójść do ginekologa. Jej podejście odczaruje wszystkie strachy!

lekarz Michał Bronisz

21-100 Lubartów

Bardzo uprzejmy życzliwy lekarz i bardzo dobrze tłumaczy co bedzie robił i jak będzie przebiegać operacja
Opinia dodana przez: Waldemar